...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Září 2008

New poster TH

17. září 2008 v 15:21 | IchbinTeufelin |  Plakáty
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/69182_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zdroj: německý Bravo

Alles gute zum Geburtstag, Gustav!!!

8. září 2008 v 20:54 | IchbinTeufelin |  Narozeniny
Je to tady!!! Dneska je Gustavův velký den!!!!Dneska slaví svoje úžasně kulatý 20. narozeniny!!!!!
Takže mu všichni přejeme všeeeeeechno nejlepší, protože takový kulatý narozky se musí pořádně oslavit...
pořád tomu nějak nemůžu uvěřit, že už je mu 20...ale proč se furt divím, když mě bude brzo 17?
Tak ještě jednou: Gustave, přejeme ti všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a splněná přání......a hlavně plno úspěchů!!!!

pořádně to oslav!!!!

máme tě strašně moc rádi!!!

Všechno nejlepší!!!

IchbinTeufelinBravo č. 18/2008

5. září 2008 v 20:15 | IchbinTeufelin |  Články

Tokio Hotel - Sexuální skandál! Chtěl Bill od fanynek nahé fotky!?


Co se to s kluky z Tokio Hotel stalo? Do redakce BRAVA dorazilo několi upozornění, že Bill Kaulitz (18) přemlouval mladé holky k tomu, aby mu e-mailem poslaly své nahé fotky. Je ale symptatický Bill něčeho takového schopen? Kolik je pravdy na těchle drbech?
Francouzská policie zajala 18letého Francouze, který se v uplynulých týdnech na internetových fórech a chatech vydával za Billa Kaulitze z Tokio Hotel! Nejradši oslovoval mladé holky, které přesvědčoval, že je hvězdou odivované německé kapely! Psal jim dost přátelsky a snažil se o uvolněnou konverzaci. Tím dosáhl u fanynek Tokio Hotel důvěry, kterou pak ale bohužel zneužil. Využíval radosti fanynek a pak je prosil o pár fotek, prý aby věděl, jak vypadají. Ale žádné normální obrázky - přál si jedině fotky, na kterých jsou úplně nahé!
Holky se sice ze začátku zdráhaly, ale nakonec to vzdaly. Byl to přece jejich idol, kterému věří. To, že za počítačem sedí někdo úplně jiný, netušily a fotky mu poslaly. Internetového perverzáka teď chytila policie v jižní Francii. Vyšetřovatelé u něj objevili spoustu fotek s holkami v jednoznačně sexuálních pozicích - psaly mu i jedenáctileté fanynky! Ty všechny mu věřily a donutily ho slíbit, že obrázky nezveřejní a okamžitě zase smaže. Dodržel svůj slib? To chce policie zjistit. Co se stalo s falešným Billem? Brzo bude postaven před soud a musí počítat s vysokou pokutou.
Takže pozor: Pokud se někdo na normálním chatu představuje jako známá osobnost, je dobré mu moc nedůvěřovat. Zvlášť v případě hvězd, jako jsou Tokio Hotel! A to i tehdy, když se chlubí informacemi, které přece "může znát jen sám Bill". Ruce pryč od klávesnice! Podle vlastního prohlášení se třeba tihle čtyři na internetových fórech a chatech nikdy neobjevují. "Nikdy nejsme na chatu, žádný z nás! Je jedno, o co se jedná. něco takového prostě neděláme," vysvětluje BRAVU Bill. Mimochodem na to momentálně Bill, Tom (18), Gustav (19), a Georg (21) ani nemají čas. Jsou na turné v USA a... sklízejí ohromný úspěch!

+ krásnej plakát TH!!!
>>> moje poznámka: jako ty holky musely být (s prominutím) úplně blbý... i kdyby to byl Bill, tak bych mu teda takový fotky neposlala......ale to asi záleží na každé povaze té holky...

Happy birthday, twins!!!

1. září 2008 v 15:15 | IchbinTeufelin |  Narozeniny
Tak a je to tady!!!
To, co je pro fanynky taky takovým "svátkem". To, na co kluci asi hodně čekali...dneska je jim už 19!!! zní to skoro neuvěřitelně, ale je to tak...
Když si vzpomenu, že ještě nedávno to byli "malý" šestnáctiletí kluci, ani se mi nechce věřit, že už jsou to dospělí "chlapi"......ještě nedávno se při každým rozhovoru smáli jak telata a chovali se jak malý paka......neříkám, že jim to nezůstalo, ale přece jenom už trochu zvážněli......musím se přiznat, ale tyhle starý časy mi vážně schází......vím, že člověk se mění a ani oni nemůžou zůstat pořád stejní...ale někdy neuškodí připomenout si tu dobu, která tu byla docela nedávno a přitom už je to jako věčnost...škoda, že se ty "starý" časy nedají vrátit......ale dneska přece nebudeme truchlit nad už skoro zapomenutou dobou...dneska se má přece slavit!!!
tak teda kluci, přeju vám (a nejenom já) všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů......ať se vám splní všechny vaše dosud nenaplněné sny...

milujeme vás a vždycky to tak bude!!!!

užijte si oslavu těch svých 19. narozenin!!!

hodně štěstí!!!!

IchbinTeufelin