...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Nový zprávy od Alči

26. května 2008 v 6:49 | IchbinTeufelin |  News
tak konečně začínají být opravdu vidět výsledky našeho snažení...jestli to tak půjde dál, brzo se THček dočkáme...Já tě asi miluju *845*teda aspoň v to doufám...*1743*
Ahojky všichni fans TH!

nejprve bych chtěla poděkovat vám všem, co při mě stojíte a nevěříte pomluvám a překrouceným teoriím, co se šíří po netu.

Mám pro Vás naprosto skvělou zprávu! Včera večer jsem přišla z křestu medvíďat, zapla počítač a tam email od managementu TH!

Zde máte text:
Hey Girls from CZECH!
Thank you very much for the letters, the boys were very happy about it. Tokio Hotel need fans like you! Also a wonderful idea with the names for the Icebears!

Wish you a nice day and greetings from Berlin!

Andrea-Sophie

Ps: more answers will follow!

A pro ty, co neumí anglicky,je zde překlad:

"Ahoj holky z česka!
Mnohokrát vám děkujeme za dopisy, kluci byli velmi šťastní. Tokio Hotel potřebují fans jako jste vy! Také úžasný nápad se jmény pro lední medvědy!

Přejeme vám krásný den a zdravíme z Berlína!
Andrea-Sophie
Ps: Bude následovat více odpovědí!"

Je to absolutně neuvěřitelné!!!! Poslední balík se všemi našemi aktivitami jsem jim posílala před týdnem!!! A slibují nám další odpovědi!!! Věděla jsem, že nám odpoví, ale v životě by mě nenapadlo, že tak rychle! Je to naprosto úžasné!!! Vědí už o všem co jsme za ten půlrok dokázali! "Tokio Hotel potřebují fans jako jste vy!" - no nezní to nádherně?
Jsme už tak neuvěřitelně blízko!!! Vím, že to zvládneme!!! Jste totiž ti nejlepší z nejlepších!!!

Jinak určitě víte,že se včera konal křest medvídků! Bylo to naprosto úžasné!!! Chvílema jsem měla pocit, že jsem na Demonsrazu:-D:-D Spousta fans s transparenty TH nach Tschechien, skvělá nálada a hlavně křik;-) Na místě byla i spousta médií, takže se o nás a o TH zase bude víc vědět;-)
Z křestu jsem pořídila obrovské množství fotek (jak fans, tak medvíďat) a během dneška a zítřka budou postupně přibývat v galerii na našem myspace profilu.
www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
Mám také velké množství videí a co nejdřív se pokusím udělat pro TH report z křestu. Něco podobného jako naše ofišl videjko z Demonsrazu. Samozřejmě jim to všechno naposílám, aby viděli, jak křest "jejich" medvíďat probíhal;-)

No a jako vždy nějaké ty novinky ze světa fans;-)
V Ostravě fanynky pořádají další demonstraci. Veškeré info naleznete zde: www.th-czecharena.blog.cz

To je pro dnešek vše. Jen jsem se chtěla omluvit, že teď nepřibývaly videjka TH nach Tschechien, ale měla jsem svaťák a maturitu a do toho ještě ten nabouraný email….a o víkendu medvíďata…prostě - nedalo se to stihnout.
Samozřejmě že akce pokračuje a můžete mi dál posílat svoje fotečky! Budu se snažit co nejdříve to dohnat;-)

Zatím ahojky a mějte se krásně
Vaše Alča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miki Miki | E-mail | 29. května 2008 v 11:29 | Reagovat

Ahojky, nechtěla bys nový design? Dělala jsem se s jedním do stylu Rette mich :-) Kdyby si chtěla, tak mi napiš a já ti ho hned a moc ráda pošlu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama