...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Gustav & Georg: "Chybí nám koncerty!" (rozhovor z Brava)

1. května 2008 v 20:16 | IchbinTeufelin |  Rozhovory

Gustav & Georg: "Chybí nám koncerty!"

Bravo:Jak se cítíte v současné situaci?
Georg: Teď myslím jenom na to, aby se Billovi dařilo líp a byl zase fit. Jsem strašně rád, že operace proběhla v pořádku a že léčení pokračuje taky dobře.
Gustav: Převážně mám starosti o Billa. Musí to být pro něj horor a obdivuju ho, jak je statečnej. Jinak se nám daří docela dobře, protože si užíváme volna…
Bravo:Kde jste a co děláte v době té "nucené přestávky"?
Gustav: Jsem u rodičů a každý den uklízím (smích). Přestavuju totiž svůj pokoj.
Georg: Já jsem taky u svých rodičů a nechávám se zase jednou rozmazlovat. Měl jsem nedávno narozeniny, a tak jsem s rodinou oslavoval. Nejhezčí dárek byla samozřejmě zpráva, že operace proběhla v pořádku a že se Billovi zase daří dobře. To byla totální úleva.
Bravo:S kým se setkáváte? Máte teď čas seznámit se s nějakou holkou?
Georg: Viděl jsem po dlouhé době celou svoji rodinu. Jinak jsem se často scházel se starými přáteli a zašel si s nima trochu popít - a můžu říct, že jsem viděl fakt hodně pěkných holek. (smích)
Gustav: Právě teď díky tomuhle neplnánovanýmu volnu mám možnost obnovit staré kontakty! Ale na holky jsem dosud neměl čas - a na ně člověk musí mít hodně času. (smích)
Bravo:Jak jste s Billem v kontaktu? Píšete si aspoň SMSky?
Gustav: Jasně, každý den. Chci vědět, jak se má. Hlavně na začátku jsme si mohli psát jen SMSky. Ale jakmile byl po operaci fit, hned jsme ho navštívili!
Bravo:Dělali jste si starosti o Billa a budoucnost kapely?
Georg: Jasně že jsem si dělal starosti! A taky jsem myslel na to, co bude následovat, pokud by Bill už nemohl dál zpívat. Myslím si ale, že my čtyři vždycky najdeme způsob, jak dál dělat muziku. Naštěstí je Bill na dobré cestě k uzdravení a brzo poběží všechno jako dřív. Koncerty nám už moc chybí.
Napsala IchbinTeufelin pro th-ichbinteufelin.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama