...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Květen 2008

Billova změna

31. května 2008 v 13:37 | IchbinTeufelin |  Fotky - Bill
určitě jste si všimli, že Bill změnil účes...tady vám dám takový "malý" srovnání...*1743*
ještě nedávno v Americe...
Obrázek “http://i106.photobucket.com/albums/m243/ginthegin/74bd4ee1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
a na Comet 2008...
za tu změnu jsem fakt vděčná, protože ten dikobraz už byl někdy dost přehnanej...Hroznej smích *3*...doufám, že u těchto vlasů zůstane...Tlučící srdce *15*...tak mu to prostě sluší nejvíc...Tlučící srdce *15*Tlučící srdce *15*

Sweet Bill (backstage)

31. května 2008 v 10:37 | IchbinTeufelin |  Fotky z backstage
krásný fotky... Láska na první pohled *25*...obzvlášť ta prwní... Láska na první pohled *25*
Zdroj: po najetí myši na obrázek... Totálně vysmátý *1*

Scany z new Popcornu

31. května 2008 v 10:26 | IchbinTeufelin |  Časopisy
v novým Popcornu toho o TH moc nepíšou, a tak ty 3 kraťučký články, kde se kluci vyskytnou, jsem naskenovala...nechtěla jsem to ale nahrávat přes imarj.com nebo něco podobnýho, tak jsem jenom zmenšila velikost, aby se to dalo nahrát přes blog, ale zas jsem to udělala tak, aby se to dalo přečíst...RoFL *161*RoFL *161*...tak si rozklikněte "celý článek"...

Nový zprávy od Alči

26. května 2008 v 6:49 | IchbinTeufelin |  News
tak konečně začínají být opravdu vidět výsledky našeho snažení...jestli to tak půjde dál, brzo se THček dočkáme...Já tě asi miluju *845*teda aspoň v to doufám...*1743*
Ahojky všichni fans TH!

nejprve bych chtěla poděkovat vám všem, co při mě stojíte a nevěříte pomluvám a překrouceným teoriím, co se šíří po netu.

Mám pro Vás naprosto skvělou zprávu! Včera večer jsem přišla z křestu medvíďat, zapla počítač a tam email od managementu TH!

Zde máte text:
Hey Girls from CZECH!
Thank you very much for the letters, the boys were very happy about it. Tokio Hotel need fans like you! Also a wonderful idea with the names for the Icebears!

Wish you a nice day and greetings from Berlin!

Andrea-Sophie

Ps: more answers will follow!

A pro ty, co neumí anglicky,je zde překlad:

"Ahoj holky z česka!
Mnohokrát vám děkujeme za dopisy, kluci byli velmi šťastní. Tokio Hotel potřebují fans jako jste vy! Také úžasný nápad se jmény pro lední medvědy!

Přejeme vám krásný den a zdravíme z Berlína!
Andrea-Sophie
Ps: Bude následovat více odpovědí!"

Je to absolutně neuvěřitelné!!!! Poslední balík se všemi našemi aktivitami jsem jim posílala před týdnem!!! A slibují nám další odpovědi!!! Věděla jsem, že nám odpoví, ale v životě by mě nenapadlo, že tak rychle! Je to naprosto úžasné!!! Vědí už o všem co jsme za ten půlrok dokázali! "Tokio Hotel potřebují fans jako jste vy!" - no nezní to nádherně?
Jsme už tak neuvěřitelně blízko!!! Vím, že to zvládneme!!! Jste totiž ti nejlepší z nejlepších!!!

Jinak určitě víte,že se včera konal křest medvídků! Bylo to naprosto úžasné!!! Chvílema jsem měla pocit, že jsem na Demonsrazu:-D:-D Spousta fans s transparenty TH nach Tschechien, skvělá nálada a hlavně křik;-) Na místě byla i spousta médií, takže se o nás a o TH zase bude víc vědět;-)
Z křestu jsem pořídila obrovské množství fotek (jak fans, tak medvíďat) a během dneška a zítřka budou postupně přibývat v galerii na našem myspace profilu.
www.myspace.com/tokiohotelzurucknachtschechien
Mám také velké množství videí a co nejdřív se pokusím udělat pro TH report z křestu. Něco podobného jako naše ofišl videjko z Demonsrazu. Samozřejmě jim to všechno naposílám, aby viděli, jak křest "jejich" medvíďat probíhal;-)

No a jako vždy nějaké ty novinky ze světa fans;-)
V Ostravě fanynky pořádají další demonstraci. Veškeré info naleznete zde: www.th-czecharena.blog.cz

To je pro dnešek vše. Jen jsem se chtěla omluvit, že teď nepřibývaly videjka TH nach Tschechien, ale měla jsem svaťák a maturitu a do toho ještě ten nabouraný email….a o víkendu medvíďata…prostě - nedalo se to stihnout.
Samozřejmě že akce pokračuje a můžete mi dál posílat svoje fotečky! Budu se snažit co nejdříve to dohnat;-)

Zatím ahojky a mějte se krásně
Vaše Alča

Animka z Comet 2008

25. května 2008 v 23:03 | IchbinTeufelin |  Animačky
z této animky úplně nemůžu...ten Billův nádhernej úsměv mě prostě dostává... Láska na první pohled *25*Láska na první pohled *25*...asi to hned poputuje do mobilu... Totálně vysmátý *1*...navíc ty nový vlasy jsou prostě dokonalý...Láska na první pohled *25*...doufám, že je teď bude tak nosit pořád, protože mi to dost připomíná období Rette mich, který prostě miluju...Láska na první pohled *25*Láska na první pohled *25*Srdi .. hop hop *4468*
Obrázek “http://i004.radikal.ru/0805/4c/3828d6dfeab6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
pro jistotu házím odkaz na tu animku, kdyby se nechtěla zobrazovat...*1743*http://i004.radikal.ru/0805/4c/3828d6dfeab6.gif

Videa z Comet 2008

24. května 2008 v 13:32 | IchbinTeufelin |  Videa
Hey Leute!!! Já tě asi miluju *845*
určitě už víte, že TH včera na Comet 2008 vyhráli snad co mohli...Hroznej smích *3*...samozřejmě jsem na ně opravdu pyšná...*1743*...zase se ukázalo, že Tokiačky jsou prostě nejlepší fanynky...*1743*...ale hlawně, že TH jsou prostě best!!!! Srdíčko *2001*...kluci mě taky potěšili tím, že se kvůli tomu vrátili dřív z Ameriky...*1743*
jo a Bill mě nový účes...Láska na první pohled *25*...konečně se vrací k černým vlasům...Láska na první pohled *25*...jsem hrozně ráda, že už nemá ty proužky...Láska na první pohled *25*...strašně mu to wčera slušelo...Láska na první pohled *25*
musela jsem vám dát k těm videům i odkazy na YouTube, protože blog.cz poslední dobou o5 blbne...(jak neobvyklé...Hroznej smích *3*) takže kdyby jste si to chtěli pustit a objevila by se tam jenom věta, že se omlouvají atd., tak si normálně klikněte na ten odkaz a tam to je...*1743*...ale teď už konec vykecávky, tu jsou widea:

Bester live act

http://youtube.com/watch?v=DcHCZQI0_6k

Beste band

http://youtube.com/watch?v=xgtXINFYjgU


Bestes video

http://youtube.com/watch?v=9xn3BA0JdNE

Supercomet

http://youtube.com/watch?v=GUIx21qxpsI


tak co na to říkáte? Supeer *1708*

"Twincest kiss" by me

23. května 2008 v 22:00 | IchbinTeufelin |  Twincest
dneska jsem se po dlouhé době rozhodla něco si nakreslit...no a samozřejmě mě nemohlo napadnout nic jinýho, než twincest...Anoanoano, to je ono *47*...není to sice žádný mistrovský dílo, ale dá se to...Anoanoano, to je ono *47*

Jsem stínem mezi živými

17. května 2008 v 0:35 | IchbinTeufelin |  Twincest ff-povídky
Zatím jsem tady zveřejnila jenom jednu svoji twincestní ff-ku, tak přidávám další...ta byla zveřejněná na twincestuuž někdy v prosinci, ale tady ještě není...sice mi chvilku trvalo, než jsem ji v počítači našla, ale nakonec jsem si uvědomila, kde asi bude...*3* no, opět je to jedna z těch smutnějších povídek...jestli ji chcete přečíst celou, tak "celý článek"...*1743* ať se líbí...*1743*

Jsem stínem mezi živými

Je další z těch sychravých večerů, kdy tady sedím v křesle sám a v hlavě se mi promítají zas a znova poslední okamžiky našich společných dnů….

Bravo č. 10/2008

17. května 2008 v 0:26 | IchbinTeufelin |  Články

Američanky šílí

Tokiománie dorazila už i za velkou louži! Všechno nasvědčuje tomu, že Bill Kaulitz (18) je už zase fit! Jen co po operaci hlasivek vstal z postele, vydala se úspěšná německá kapela do New Yorku. Žádný velký koncert se ale nekonal, to by bylo předčasné. Přesto Tokio Hotel své fanoušky nezklamali. Zahráli unplugged v obchodňáku Virgin Megastore na Time Square a zároveň uspořádali autogramiádu. Slíbili ale, že se po Billově rekonvalescenci vrátí a svým příznivcům předvedou všechno, co umějí!
>>> moje poznámka: takovej krátkej článeček ani nestojí skoro za řeč...škoda, že už o TH nepíšou tolik, co dřív...*71*

DLT v Itálii

11. května 2008 v 22:26 | IchbinTeufelin |  Hlasuj
Do italské hitparády byl jako novinka zařazený song "Der letzte Tag"...řekla bych, že je to docela pozdě, DLT už je docela "starej klip"...Hi hi hi, co? *261*...ale neva, hlavně že jsou tam TH...(i když těch dobrých písniček je tam fakt hooodně...) tak si klikněte na tento odkaz a tam si najděte TH (třetí od konce)...pak už jenom kliknete na Vota a je to...*1743*

Skvělá zpráva od Alči

10. května 2008 v 19:25 | IchbinTeufelin |  News
včera mi došla na mail úplně úžasná zpráva od Alči...tak teď už snad půjde všechno líp a třeba kluci brzo přijedou...tady je ten její mail:
Ahojky všichni,

mám pro vás naprosto úžasnou zprávu, takže se pořádně něčeho chytněte, at neupadnete!
Takže, dneska jsem jako vždy šla vybrat schránku a prohlížela jsem došlé obálky, jestli mi náhodou nepřišel zase nějakej otravnej účet za telefon a podobně.
A v té kupce obálek jsem opravdu našla jeden dopis adresovaný mě. Na obálce razítko berlínské pošty a logo Universal music.
Z roztřesenýma rukama jsem otevřela obálku a tam jsem našla dopis přímo z německého Universalu a pět podepsaných karet Tokio Hotel.
Vše máte naskenované v příloze a tady máte překlad dopisu:

"Milá Aleno,
Tokio Hotel byli potěšeni Tvým dopisem. Srdečné díky za Tvou podporu, kluci si toho velmi váží.
Srdečně zdraví
Andrea-Sophie"

Asi před 3 měsícema jsem totiž do německého Universalu posílala DVD s našima prvníma videjkama.
Takže - TOKIO HOTEL O NÁS JIŽ VĚDÍ!!!!
Pořád si čtu ten dopis dokola a nemůžu tomu uvěřit! Dostali jsme se už tak daleko!!!!!
Hned v pondělí jim napíšu děkovný dopis a pošlu na DVD veškerá naše videa s TH nach Tschechien, s akcí SOS Bill, s naším oficiálním videem z Demonsrazu, reportáž od Stream.cz, video z t-music a stránky z BRAVA a Filteru.
Když jsem jim tenkrát posílala první DVD, nebylo nás v akci ani sto a ničeho jsme ještě nedosáhli. A přesto to kluky oslovilo a váží si toho! Jsem si 100% jistá, že po tom všem, co obdrží ted, se naše šance na koncert v ČR stonásobně zvýší!!!

Závěrem bych chtěla poděkovat vám všem, co jakýmkoli způsobem tuto akci podporujete!!! Bez vás by se nic takového nedělo!!! Jste prostě ti nejlepší!!! Ještě před půl rokem jsme nebyli nikde a ted postupujeme dál a dál a to jen díky Vám!!!!
Vím,že když se nevzdáme,tak se nám to podaří!!!!

S pozdravem
Vaše Alča
ty obrázky, o kterých Alča psala, že jsou v příloze sem dávat nebudu, musela bych to moc zmenšovat, ale jsou to jenom podepsané karty...důležitější je ten mail...*1743*

Nové termíny nahrazení 1000 Hotels European Tour

8. května 2008 v 13:28 | IchbinTeufelin |  Termíny
Tady jsou nové termíny pokračování "1000 Hotels European Tour", které se muselo odložit kvůli Billově operaci...některé termíny ale stejně nahrazeny nebyly... Nic moc *8*
1.6.2008 - Portugalsko - Lisabon
13.6.2008 - Německo - Dortmund
14.6.2008 - Nizozemí - Nijmegen
21.6.2008 - Francie - Paříž
27.6.2008 - Španělsko - Barcelona
28.6.2008 - Španělsko - Madrid
29.6.2008 - Portugalsko - Lisabon
5.7.2008 - Monaco - Monaco
6.7.2008 - Itálie - Řím
11.7.2008 - Itálie - Modena
12.7.2008 - Švýcarsko - Ženeva
13.7.2008 - Belgie - Werchter Boutique Festival

1000 Hotels European Tour - rozcestník

8. května 2008 v 13:25 | IchbinTeufelin |  >> 1000 Hotels European Tour <<
i když bylo skoro celý turné zrušený, pár koncertů kluci přece jenom odehráli...takže postupně sem budu dávat fotky z jednotlivých koncertů, který se rušit nemuseli...Usmívající se *6*
posledních pět koncertů se sice konat bude, ale odkazy na ty rubriky tu zatím dávat nebudu...*1743*

3.3.2008 - Belgie - Brusel

4.3.2008 - Nizozemí - Rotterdam

6.3.2008 - Francie - Strasbourg

7.3.2008 - Lucembursko - Esch-sur-alzette

9.3.2008 - Francie - Paříž

10.3.2008 - Francie - Paříž

11.3.2008 - Francie - Dijon

13.3.2008 - Francie - Montpellier

14.3.2008 - Francie - Marseille

16.3.2008 - Portugalsko - Lisabon (-zrušeno)

18.3.2008 - Španělsko - Madrid (-zrušeno)

20.3.2008 - Francie - Douai (-zrušeno)

21.3.2008 - Švýcarsko - Ženeva (-zrušeno)

23.3.2008 - Itálie - Turín (-zrušeno)

25.3.2008 - Itálie - Řím (-zrušeno)

26.3.2008 - Itálie - Bologna (-zrušeno)

28.3.2008 - Slovinsko - Lublaň (-zrušeno)

29.3.2008 - Srbsko - Bělehrad (-zrušeno)

31.3.2008 - Německo - Dortmund (-zrušeno)

2.4.2008 - Dánsko - Kopenhagen (-zrušeno)

3.4.2008 - Švédsko - Stockholm (-zrušeno)

5.4.2008 - Finsko - Helsinki

7.4.2008 - Norsko - Oslo (-zrušeno)

8.4.2008 - Dánsko - Aalborg (-zrušeno)1.6.2008 - Portugalsko - Lisabon

20.6.2008 - Francie - Paříž (-posunuto o jeden den)

28.6.2008 - Španělsko - Madrid

12.7.2008 - Švýcarsko - Ženeva

13.7.2008 - Belgie - Werchter Boutique FestivalMoje fotky z demosrazu

4. května 2008 v 1:17 | IchbinTeufelin |  Demonsraz - 15.3.2008
ano, po měsíci a půl jsem se konečně uráčila dát sem i svoje fotky z demonsrazu...Hroznej smích *3*...bych si měla zatleskat...Hroznej smích *3*...nechtěla jsem to wšechno ale zmenšovat a tak jsem to udělala přes loonapix...proto je to takový malý...ale to snad nevadí...*1743*
prwní dvě fotečky jsou speciálně pro Káťu...K *4449*Bije pro Mispuu *4527*
Alča s Hakky dělaly rozhovor...
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
tady jsme vidět i Kačka a já...Vyplazující jazyk *2*
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
tady děláme, myslím, to srdíčko...
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
LoonaPix.com. Make Funny Pictures Online
Und das ist alles... Totálně vysmátý *1*

Fotky z demonsrazu

3. května 2008 v 1:17 | IchbinTeufelin |  Demonsraz - 15.3.2008
zatím sem dávám jenom ty tři nejdůležitější fotky a to, když jsme dělali nápis "TH", znak TH a srdíčko...Vyplazující jazyk *2*...holky nás fakt dobře zorganizovali, protože to vypadá moc pěkně...Vyplazující jazyk *2*

Video z demonsrazu

3. května 2008 v 0:49 | IchbinTeufelin |  Demonsraz - 15.3.2008
ti z vás, kdo byli na demonsrazu v Praze ví, že tam holky natáčeli, jak zpíváme, ječíme atd atd...ti, kdo na něm nebyli, to už teď ví...Hroznej smích *3*...teď se z toho udělalo wideo, trvající přes 9 minut a jsou tam jak záběry, když jsme zpívali, tak jak Hakky s Alčou dělaly rozhovor pro stream.cz a taky jsou tam fotky...Vyplazující jazyk *2*dokonce jsem se tam párkrát zahlídla... RoFL *161*...jenom mi dělalo zle, jak s tím holky občas rychle točily... RoFL *161*

Billův sen

3. května 2008 v 0:42 | IchbinTeufelin |  Články
Tenhle sen Bill už někdy říkal, protože si to moc dobře pamatuju, ale teď to otiskli v českým Popcornu, i s významem snu.... Totálně vysmátý *1*

Sen

"Pamatuju si na jeden zvláštní sen. Byl jsem v lese s Mary-Kate a Ashley Olsen. Když jsme zabloudili, nikdo z nás neměl strach. Pak jsme uviděli oheň a šli jsme k němu. Ale nemohli jsme se k němu dostat, byl od nás pořád stejně daleko. Je to možná divný, ale měl jsem v tom snu příjemný pocit!"

Význam

Nejspíš tě to překvapí, ale Billův sen je plný sexuálních symbolů. Les představuje podvědomí, oheň zase vášeň a holky, v tomhle případě dokonce Olsenky, nevyzrálou sexualitu. Bill nejspíš touží po lásce, ale na druhou stranu se na to ještě necítí dost zralý. Všechno bude moct prožívat, až se trochu usadí.

Fan contest Nr. 11

2. května 2008 v 1:10 | IchbinTeufelin |  Videa - TH zurück nach Tschechien
šipka *3997*. song: Ich bin nich' ich
po dlouhé době udělaly holky video k akci "TH zurück nach Tschechien". Dokonce změnily začátek, že místo videí z koncertu jsou tam záběry z demonsrazu... Vyplazující jazyk *2*...jinak jsem se zase dívala, koho znám a koho ne a je tam super kámoška z xchatu Kláruška (čas 01:38) a před ní je jedna holka, co je taky z Kroměříže...Anoanoano, to je ono *47*...jinak to mimčo hned na začátku je fakt zajímavý...Anoanoano, to je ono *47*

Gustavovo tetování

2. května 2008 v 0:51 | IchbinTeufelin |  Fotky - Gustav
V únoru jsem sem psala článek, že má Gustav asi tetování...tak nakonec má tetování rovnou dwě!!! Na zádech a na ruce...tady máte fotečku toho tetování na zádech...mě se to teda líbí...Koukám na tebe *18*...bohužel fotku toho druhýho tattoo jsem nenašla...Nic moc *8*

Gustav & Georg: "Chybí nám koncerty!" (rozhovor z Brava)

1. května 2008 v 20:16 | IchbinTeufelin |  Rozhovory

Gustav & Georg: "Chybí nám koncerty!"

Bravo:Jak se cítíte v současné situaci?
Georg: Teď myslím jenom na to, aby se Billovi dařilo líp a byl zase fit. Jsem strašně rád, že operace proběhla v pořádku a že léčení pokračuje taky dobře.
Gustav: Převážně mám starosti o Billa. Musí to být pro něj horor a obdivuju ho, jak je statečnej. Jinak se nám daří docela dobře, protože si užíváme volna…
Bravo:Kde jste a co děláte v době té "nucené přestávky"?
Gustav: Jsem u rodičů a každý den uklízím (smích). Přestavuju totiž svůj pokoj.
Georg: Já jsem taky u svých rodičů a nechávám se zase jednou rozmazlovat. Měl jsem nedávno narozeniny, a tak jsem s rodinou oslavoval. Nejhezčí dárek byla samozřejmě zpráva, že operace proběhla v pořádku a že se Billovi zase daří dobře. To byla totální úleva.
Bravo:S kým se setkáváte? Máte teď čas seznámit se s nějakou holkou?
Georg: Viděl jsem po dlouhé době celou svoji rodinu. Jinak jsem se často scházel se starými přáteli a zašel si s nima trochu popít - a můžu říct, že jsem viděl fakt hodně pěkných holek. (smích)
Gustav: Právě teď díky tomuhle neplnánovanýmu volnu mám možnost obnovit staré kontakty! Ale na holky jsem dosud neměl čas - a na ně člověk musí mít hodně času. (smích)
Bravo:Jak jste s Billem v kontaktu? Píšete si aspoň SMSky?
Gustav: Jasně, každý den. Chci vědět, jak se má. Hlavně na začátku jsme si mohli psát jen SMSky. Ale jakmile byl po operaci fit, hned jsme ho navštívili!
Bravo:Dělali jste si starosti o Billa a budoucnost kapely?
Georg: Jasně že jsem si dělal starosti! A taky jsem myslel na to, co bude následovat, pokud by Bill už nemohl dál zpívat. Myslím si ale, že my čtyři vždycky najdeme způsob, jak dál dělat muziku. Naštěstí je Bill na dobré cestě k uzdravení a brzo poběží všechno jako dřív. Koncerty nám už moc chybí.
Napsala IchbinTeufelin pro th-ichbinteufelin.blog.cz