...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Duben 2008

Malá fotka Gustava

30. dubna 2008 v 20:18 | IchbinTeufelin |  Fotky - Gustav
krásná fotečka...Láska na první pohled *25*...fakt!!! Srdi .. hop hop *4468*
Zdroj: bravo.de

Bill se zrcadlem

21. dubna 2008 v 14:12 Fotky - Bill
Srdicka *983*Srdicka *983*Srdicka *983*dokonalá fotka z dokonalýho shootu...Srdicka *983*Srdicka *983*Srdicka *983*

Hlasujte na Vivě

21. dubna 2008 v 14:03 | IchbinTeufelin |  Hlasuj
Ahoi lidi!!!Obejmi mě miláčku *215*Na Vivě se hlasuje o nejlepší videoklipy a TH tam samozřejmě nesmí chybět...Hroznej smích *3*...na výběr máte:
  • 1000 Meere
  • An deiner Seite (ich bin da)
  • Der letzte Tag
  • Durch den Monsun
  • Monsoon
  • Rette mich
  • Schrei
  • Spring nicht
  • Übers Ende der Welt
Celkem je tam napsaných 1000 klipů, tak musíme pořádně hlasovat, aby kluci vyhráli...*1743*...nejepší by bylo, kdyby všechny klipy od TH zabýrali 1. - 9. místo...Hroznej smích *3*...ale to se asi nestane...Nic moc *8*
takže vyberte 5 klipů, který seřadíte, jak chcete, aby byly umístěný (1.místo, 2.místo...) a až to budete mít, kliknete na "mitmachen" a je to!!! Supeer *1708*

Sweet 17 - duben 2008

21. dubna 2008 v 14:03 | IchbinTeufelin |  Články
Obrázek “http://www.sweet17.cz/images/stories/casopis/sweet_04_2008_plakaty.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pozor: Bill musel na operaci! Bude moct ještě zpívat?

Zájem fanoušků o evropské turné byl takový, že byly všechny koncerty vyprodány, a přesto ho museli TH zrušit. Bill totiž napůl nedoléčil a napůl přechodil zánět hlasivek. Cítil však, že je pořád něco špatně. Proto zašel k lékaři a po důkladném vyšetření vyšlo najevo, že se mu na hlasivkách vytvořila ošklivá cysta. Musel kvůli tomu okamžitě na opetaci a jeho hlas je nyní vážně ohrožen!
Ty největší problémy začal Bill cítit přímo při koncertě v Lisabonu. Chtěl předvést co nejlepší výkon, ale nemocné hlasivky mu to nedovolily. Koncert ale nepřerušil a s vypětím všech sil a ve velkých bolestech všechny domluvené písně zazpíval. Pro hlasivky to byl takový nápor, že pak několik hodin Bill nemohl vůbec mluvit. Management kapely jej okamžitě posadil do letadla směr Německo. Zpěvák podstoupil operaci na renomované HNO klinice. A výsledek? Samotná operace proběhla bez komplikací a lékaři jsou s výsledkem spokojeni. Ještě však není vyhráno. Záleží, jak se organismus a hlavně hlasivky srovnají s operačním zákrokem a taky jestli se Bill bude opravdu šetřit a alespoň měsíc zůstane v klidu. Nejméně 2 týdny by je přitom vůbec neměl namáhat nad rámec běžného povídání.
Kvůli tomu kapela musela zrušit všechny zbývající koncerty v rámci evropského turné. V současné době se jedná o tom, zda by je šlo o měsíc posunout.
Napsala IchbinTeufelin pro th-ichbinteufelin.blog.cz
+ tenhle plakát:
a ještě dalších 16!!! - LaFee, Britney Spears, 50 Cent, US 5, Lucka Vondráčková, Ewa Farna, Zbyněk Drda, David Gránský, Leona Lewis, Shayne Ward, Channing Tatum, Enrique Iglesias, My Chemical Romance, Mariah Carey, Kylie Minogue, Rihanna, Let's dance 2

Novější fotka bandu

21. dubna 2008 v 4:23 | IchbinTeufelin |  Fotky - TH
Fotečka z novějšího fotoshootu...Moc chutnalo, sladké *32*. fakt krááásná...Moc chutnalo, sladké *32*Tlučící srdce *15*

Moje video o Tokio Hotel - Frei im freien Fall

20. dubna 2008 v 15:37 | IchbinTeufelin |  Videa
Jéé, konečně jsem udělala wideo o TH...Hopsahejsa *82*...mám udělaný i video o Billovi, jenomže to je tak hrozně velký, že se mi to nechce uložit...Zuřící *11*...a přitom se mi to tak povedlo...je tam písnčka Geh a je to fakt krásný...NO to snad ne proc?:( *4851*...no, to se nedá nic dělat...budu muset pomazat nějaký věci z pc, když to mám tak přehlcený...Smutný *10*...a teď k tomu videu o TH: dělala jsem ho dneska v noci, je to spíš takový jednoduší, nechtělo se mi to tak propracovávat jak to o Billovi...a hraje tam song Frei im freien Fall...Já tě asi miluju *845*...jo a pokud byste se chtěli podívat na moje o něco starší video o LaFee (s písničkou Es tut weh) tak => tady!!!!!


Filter - duben 2008

20. dubna 2008 v 15:20 Časopisy
V dubnovým čísle Filtru píšou o tom demonsrazu, který se konal 15.3. v Praze...ten Filter mám, ale nechtělo se mi to přepisovat, protože je to na 4 stránky... Hi hi hi, co? *261*...takže wám to sem dám aspoň takhle, ve zmenšené podobě, že si to můžete přečíst, když na to kliknete...*1743*
jo a dokonce tam píšou o twincestu...Vyplazující jazyk *2*

Bravo č. 8/2008

20. dubna 2008 v 3:13 Rozhovory
Obrázek “http://www.bravoweb.cz/pictures/mag-2004-xx-headline.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Fanoušci jsou v šoku! Bill z Tokio Hotel má za sebou operaci hlasivek! Exkluzivně pro BRAVO zpěvák krátce před zákrokem promluvil o svém trápení!
Je to nejhorší noční můra každého zpěváka: stojí na jevišti a najednou mu selže hlas! Tenhle horor se stal pro Billa Kaulitze (18) z Tokio Hotel skutečností. Bill bojoval, ale nevydal ze sebe ani hlásku - show musela být přerušena! ,,Stál jsem na pódiu a najednou jsem ztratil hlas. Nevěděl jsem , co se děje!" prozrazuje frontman kapely. Jeho dvojče Tom dodává: ,,Bill stál přede mnou se slzami v očích. Byl totálně na dně!" Pro fanoušky to byl obrovský šok - ale mnohem větší pro Billa samotného. Ihned byl odvezen k lékaři. Diagnóza: cysta na hlasivkách. Brzká operace je víc než nutná a Bill do té doby rozhodně nesmí zpívat!
BRAVO: Jak se cítíš?
Bill: Nic moc. Bojím se operace a mám výčitky, že jsem zklamal fanoušky…
BRAVO: Co přesně ti je?
Bill: Vyslechl jsem spoustu odborných pojmů… jde ale prostě o zbytnění na hlasivkách. Kvůli cystě se nemohou hlasivky stejnoměrně chvět. Abych mohl znovu zpívat, musí se cysta odstranit.
BRAVO: Jak k tomu došlo? Dalo se vytvoření cysty předejít?
Bill: Prý se to zpěvákům stává. Může to být důsledek neléčeného nachlazení nebo přetížení hlasivek. Taky stres hraje roli. Asi jsem na sebe naložil příliš, jsem perfekcionista a chtěl jsem fanouškům předvést to nejlepší. Ale pořád jsem si na hlas dával pozor. Chodil jsem na hodiny zpěvu kvůli správný technice, před koncertem jsem se rozezpívával, i když mě to vůbec nebaví. Ale něco se může přihodit vždycky…
BRAVO: Víš, jak bude operace probíhat?
Bill: Je to pěkně hnusný! V narkóze mi zavedou do pusy jakousi kovovou kolejnici, skalpelem rozříznou sliznici a cystu vyříznou. Je to jemná prácička. Stačí, když lékaři malinko ujede ruka - a můj hlas bude znít jinak…
BRAVO: Co kdyby ses nedal operovat?
Bill: Lékaři tvrdí, že potom by byl hlas trvale poškozen - a dokonce bych o něj mohl přijít nadobro.
BRAVO: Bojíš se o svůj hlas?
Bill: Samozřejmě. Můj hlas je pro mě VŠECHNO! Bez něj a bez svý hudby bych nebyl tím, kým jsem!
BRAVO: Jak dlouho potrvá, než budeš moct zase zpívat?
Bill: Počítám pár týdnů. Deset dní po operaci se nesmí mluvit ani smát, dokonce ani poslouchal hudba, protože by mě to prý svádělo přehrávat si tóny v hlavě, a i to může hlasivky zatěžovat. Pak mě čekají vyšetření a hlasový trénink.
BRAVO: Jak reagovali ostatní kluci, když zjistili, že tě hlas neposlouchá?
Bill: Všichni si dělali obrovské starosti. Netušili stejně jako já, jak to bude všechno pokračovat. A všichni společně jsme čekali, co řeknou doktoři. Byli jsme totálně vyklepaní.
BRAVO: Kdy se Tokio Hotel vrátí na pódia?
Bill: To dnes bohužel nikdo neví. Dozvíme se to teprve za pár týdnů. Zatím jsme zrušili 16 koncertů. Doufám, že v létě na naplánované turné po festivalech budu už zase fit…
Dnes už má Bill operaci zdárně za sebou. Trvala ¾ hodiny a vedl ji spolehlivý specialista na utajené klinice, aby se zabránilo chaosu mezi fanoušky a Bill měl klid na rekonvalescenci. Tom mu sem přinesl křídovou tabulku, aby mohl komunikovat s okolím. Teď už jen musíme doufat, že Bill úspěšně zvládne také náročnou rehabilitaci. A že jeho hlas bude znít stejně krásně jako dřív!
Napsala IchbinTeufelin pro th-ichbinteufelin.blog.cz
>>> moje poznámka: nepřijde vám ta poslední věta řečená docela ironicky? Jéžš...to sem zvorala... *1253*

V kabátě

14. dubna 2008 v 23:18 | IchbinTeufelin |  Fotky - Bill
Zase se po dlouhé době hlásím se článkem...Hroznej smích *3*. wím, že tento blog dost zanedbávám, ale není na to čas...*268*.a radši se věnuju druhýmu blogu Já nic *712*. no, a teď k fotce: měla by to být fotka z Kanady...jako newím, kde ten kabát Billík vzal, ale je to hrůza!!! RoFL *161*