...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Sweet 17 - březen 2008

22. března 2008 v 16:52 | IchbinTeufelin |  Články

Obrázek “http://www.sweet17.cz/images/stories/casopis/sweet_03_08.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Chcete hrát s Tokio Hotel?

Jaké by to asi bylo, dostat se ke klukům tak blízko, že by ses mohla podílet na fungování kapely? Pro všechny jejich fanynky by to jistě byl nezapomenutelný zážitek. Po takové příležitosti touží snad každá TH fanynka. A protože to kluci dobře vědí, připravili si pro vás opravdovou vychytávku!

Tokiáči ve tvém mobilu!

O tom, jaký mají TH na své fanynky vliv, psát nemusíme. Všichni vědí, že holky pro tyhle čtyři kluky doslova žijí. To ale TH přijde málo. Nestačí jim, aby holky žily pro ně. Chtějí, aby žily s nimi! Ale protože to není v reálu dost dobře možné, chtějí, aby s nimi žily alespoň na dálku. Aby si každá TH fanynka mohla sama rozhodovat o práci s kapelou. Že to zní nemožně? Vůbec ne. Bill, Tom, Georg a Gustav opravdu mají zájem, aby se fanynky podílely na fungování kapely. Ale protože by to nebylo ve skutečnosti proveditelné, rozhodli se využít moderní techniku a umožnit fanynkám naučit se s kapelou zacházet pomocí video hry na mobilní telefon!

Staň se managerem Tokio Hotel

Nejde o žádnou fámu, ani o vtip, ale o skutečnost. Na trhu s hrami pro mobilní telefony se opravdu objevila oficiální hra Tokio Hotel. Díky ní se můžete s kapelou sblížit, naučit se klukům rozumět a přitom se nemusíte bát, že když něco zkazíte, kluci vás vyhodí. Nic takového se stát nemůže, protože když jsi jejich manager, jsi přece jejich šéf! A hlavně - ten mobil je tvůj!
Tato hra nabízí jedinečnou příležitost stát se nedílnou součástí kapely v průběhu jejího evropského turné. Spolu s kluky budete řešit a rozhodovat nejrůznější záležitosti. Organizováním časového plánu na každý den počínaje přes rozhovory, autogramiády až po přípravy na koncerty a správně postavené pódium. Zkrátka starat se o kapelu tak, aby její úspěch stále rostl, aby klucibyli spokojeni a ostatní fanynky aby ti záviděly.
Napsala IchbinTeufelin pro th-ichbinteufelin.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama