...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Březen 2008

Wundervoll Geburtstag, Georg!

31. března 2008 v 18:13 | IchbinTeufelin |  Narozeniny
Srdíčko *2001*Kytička *1926*Kytička *1926*Kytička *1926*Kytička *1926*Happy birthday to you, happy birthday to you, happy birthday dear Georg, happy birthday to you!!!!K *4449*K *4449*K *4449*K *4449*Srdíčko *2001*
Srdiiiiiiiiiiii *4729*Úplně živě si pamatuju, jak jsme tohle zpívali před rokem na koncertě w Praze (a později i w Ostravě...). Škoda, že je to už tak dáwno...Ach jo *920*Jéé *665*
tenkrát ale Gee slawil dwacátiny, teď slawí už 21!!!
Tlučící srdce *15*tak já ti za nás wšechny přeju hlawně hodně zdrawí, štěstí, úspěchů a splnění tajných příní...Tlučící srdce *15*(ale ne, že to budou nějaký prasárny...Hroznej smích *3*. promiňte, to jsem si nemohla odpusit...Hroznej smích *3*)
snad si tu swoji oslawu pořádně užiješ!!! jsi ten nej basák...

so, zur Gesundgeit, Georg!!!


Růže *3206*Modrá kytička *165*Růže *3206*Modrá kytička *165*Růže *3206*Modrá kytička *165*Růže *3206*Modrá kytička *165*Růže *3206* Máme tě moc rádi!!!! Růže *3206*Modrá kytička *165*Růže *3206*Modrá kytička *165*Růže *3206*Modrá kytička *165*Růže *3206*Modrá kytička *165*Růže *3206*


Kytička - fialka *852*tak si ještě jednou připijme na Georgovo zdrawí!!!! Kytička - fialka *852*Alles gute!!! Kytička - fialka *852*Srdi .. hop hop *4468*
Tokio Hotel *2164*Waše IchbinTeufelin Kytička - fialka *852*

Poster from Hollywood

27. března 2008 v 19:06 | IchbinTeufelin |  Plakáty
Tenhle plakát byl na úvodní stránce českýho Brava č. 5...wypadá to, že byla Billíkovi zima, že je takowej scvrklej...Hroznej smích *3*. jinak wšimněte si, že TH mají w Hollywoodu i swoji hwězdu...Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*. ne, samozřejmě je to fotomontáž...Hroznej smích *3*
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/57902_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zdroj: německý Bravo

Bill musí na operaci

25. března 2008 v 22:17 | IchbinTeufelin |  News
Omlouvám se za zkopčení od Evelyn a že moje dnešní vykecávka bude krátká, ale hrozně se mi seká net...Ach jo *920*. jako tahle zpráva mě wážně dorazila...a docela se o Billa bojím...Co nadělám *71*. určitě to pro něho musí být hrozně těžký...a jak to tak vypadá, žádnýho koncertu se jen tak nedočkáme...Co nadělám *71*. ale to je teď docela jedno...hlawní je Billíkovo zdrawí...jenom doufám, že se nám brzo uzdrawí...K *4449*
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
____________________________________________________________________
Bill jde na operaci!
Doktoři mu musí odstranit cystu v jeho krku.
Hamburg - vložil své zdraví do fanoušků?
Zpěvák Bill Kaulitz (18) z nejúspěšnější německé kapely Tokio Hotel musí na urgentní operaci hrtanu!
Doktoři mu diagnozovali cystu na jeho hlasivkách, což musí být odstraněno. Bez operace by mohl být Billův hlas tak ovlivněn, že už by nikdy nemohl zpívat.
Naprosto vyprodané evropské turné s vystoupeními v Itálii, Švédsku, Slovinsku, Srbsku, Finsku, Dánsku, Norsku a v Dortmundu musí být zrušeny!
HLAVNÍ ŠOK PRO MILIONY FANOUŠKŮ PO CELÉM SVĚTĚ!
"Bill byl již minulý týden na lékařských prohlídkách, kvůli zánětu hrtanu," říká producent Tokio Hotel a manažer David Jost. "Výsledky ukázali, že má otok na hlasivkách, což je nemožný na vyhojení. Cysta musí být odstraněna operací ještě tenhle týden."
Jak se může cysta takhle vyvinout?
"Většinou tloustnutím hlasivek, hlavně u zpěváku, když je hlas příliš používán," říká ENT doktorka Julia Vent z univerzitní nemocnice v Kolíně. "Jestli zpěvák zpívá moc hlasitě nebo špatným nátlakem, může se to stát. Hlavně jestli hlasivky již byly oslabené nějakou infekcí. Cysta je na hrtanu taková malá bublina. Operace se provádí zavedením trubičky ústy. Pod mikroskopem je cysta odstraněna."
Po operaci se musí být na několik týdnů zotavovat, aby netrpěl poškozením hlasivek.
Producent David Jost říká: "Doufáme, že fanoušci chápou, že Billovo zdraví je na prvním místě."

Z Top dívky

23. března 2008 v 20:18 | IchbinTeufelin |  Články

Pomoc, jsem hvězda a potřebuju se zbavit kadeřnických salónů...

Jenom proto, že jeho idol David Bowie v osmdesátých letech vypadal sexy s divokou lví hřívou, neznamená to automaticky, že Bill Kaulitz (18) vypadá taky skvěle. Takže milý kadeřníku Billa, bylo by fajn, kdyby ses příště nechal před ním zapřít. Při takovém množství laku na vlasy tím rozhodně pomůžeš i čerstvému ovzduší!
Zdroj: Top dívky
>>> moje poznámka: jako ten článek jsem lehce nepochopila...Hroznej smích *3*ani newím, že by někdy Bill řekl, že jeho idolem je zrovna David Bowie...Raději ne *41*

Letáčková akce

23. března 2008 v 5:28 | IchbinTeufelin |  Nezařazeno
Čaulitz!!! Obejmi mě miláčku *215*
Dneska mi na mail došel tenhle vzkaz o "letáčkové akci"...já bych klidně jela, ale bohužel je to blbej termín...7.4.(přesně rok od koncertu w Ostrawě) totiž jedu do Německa, takže se budu balit nebo chystat nebo newím co...RoFL *161*
Tak čtěte:
Ahoj Tokiačky xD!

S kámoškou jsme se rozhodli uspořádat 5.4 akci,která se týká vylepování letáčků viz.blog-http://tokio-akce.blog.cz/. Jedná se o celorepublikové lepení letáčků s nápisem TOKIO HOTEL ZURÜCK NACH TSCHECHIEN,ale my sme se rozhodli ,že bysme je šli lepit společně takovým průvodem a rovnou bysme se setkali i u sazka areny(nyní o2areny!),abysme tak oslavili výročí koncertů TH v ČR.Jedná se o vzpomínkový a letáčkový sraz.Akce by vypadala asi takhle v sobotu 5.4 bysme se sešli u areny zavzpomínali na konc,pak šli nějakou trasou po Praze(trasa se ještě upřesní) a vylepovali bysme ty letáčky a kdo chce mohli by si vzít i nějaké fixi a spreje a sprejovat atd...Samozřejmě budem taky skandovat jako vždycky.Budeme samozřejmě zpívat a nafotíme i fotky pro akci TOKIO HOTEL ZURÜCK NACH TSCHECHIEN,fotky nikdy nejsou na škodu a pak můžeme jít někam společně na jídlo.Myslíme si,že akce DEMONSRAZ měla úspěch a všichni sme se rádi viděli tak kdo by měl zájem i ted se sejít bylo by to fajn.S nějakou valnou účastí nepočítáme,ale určitě by to bylo bezva se sejít a zavzpomínat.

Pro info jdi na blog: www.th-zuruck-tschechien.blog.cz -vaše názory pište do ankety na blogu. Kopírujte to na blogy a rozšiřujte info.
Vaše Mimi a Kakuše
Letáčky pod perexem:

Úprava Billa (by me)

23. března 2008 v 3:37 | IchbinTeufelin |  Fotky - Bill
Tak jsem si zaas jednou hrála a použila jsem i Billovu fotku...Hroznej smích *3*...s tou korunkou jsem to možná trochu přehnala, ale sluší mu...Tlučící srdce *15*

Zlatý Otto 2007

22. března 2008 v 23:37 | IchbinTeufelin |  News

Zlatý Otto 2007

Výsledky:
Srdíčko *2001*1.) Tokio Hotel Srdíčko *2001*
2.) US 5
3.) Linkin Park
4.) Panik (Nevada Tan)
5.) Green Day
6.) My Chemical Romance
7.) 30 Seconds to Mars
8.) Killerpilze
9.) Gipsy.cz
10.) Mandrage
>>> moje pozn.: s výsledkama jsem docela spokojená, kromě toho 2.místa...Hroznej smích *3*...jinak, jestli se chcete podívat na wšechny kategorie, tak ty jsou na mým druhým blogu => tady!!!

Sweet 17 - březen 2008

22. března 2008 v 16:52 | IchbinTeufelin |  Články

Obrázek “http://www.sweet17.cz/images/stories/casopis/sweet_03_08.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Chcete hrát s Tokio Hotel?

Jaké by to asi bylo, dostat se ke klukům tak blízko, že by ses mohla podílet na fungování kapely? Pro všechny jejich fanynky by to jistě byl nezapomenutelný zážitek. Po takové příležitosti touží snad každá TH fanynka. A protože to kluci dobře vědí, připravili si pro vás opravdovou vychytávku!

Tokiáči ve tvém mobilu!

O tom, jaký mají TH na své fanynky vliv, psát nemusíme. Všichni vědí, že holky pro tyhle čtyři kluky doslova žijí. To ale TH přijde málo. Nestačí jim, aby holky žily pro ně. Chtějí, aby žily s nimi! Ale protože to není v reálu dost dobře možné, chtějí, aby s nimi žily alespoň na dálku. Aby si každá TH fanynka mohla sama rozhodovat o práci s kapelou. Že to zní nemožně? Vůbec ne. Bill, Tom, Georg a Gustav opravdu mají zájem, aby se fanynky podílely na fungování kapely. Ale protože by to nebylo ve skutečnosti proveditelné, rozhodli se využít moderní techniku a umožnit fanynkám naučit se s kapelou zacházet pomocí video hry na mobilní telefon!

Staň se managerem Tokio Hotel

Nejde o žádnou fámu, ani o vtip, ale o skutečnost. Na trhu s hrami pro mobilní telefony se opravdu objevila oficiální hra Tokio Hotel. Díky ní se můžete s kapelou sblížit, naučit se klukům rozumět a přitom se nemusíte bát, že když něco zkazíte, kluci vás vyhodí. Nic takového se stát nemůže, protože když jsi jejich manager, jsi přece jejich šéf! A hlavně - ten mobil je tvůj!
Tato hra nabízí jedinečnou příležitost stát se nedílnou součástí kapely v průběhu jejího evropského turné. Spolu s kluky budete řešit a rozhodovat nejrůznější záležitosti. Organizováním časového plánu na každý den počínaje přes rozhovory, autogramiády až po přípravy na koncerty a správně postavené pódium. Zkrátka starat se o kapelu tak, aby její úspěch stále rostl, aby klucibyli spokojeni a ostatní fanynky aby ti záviděly.
Napsala IchbinTeufelin pro th-ichbinteufelin.blog.cz

Reportáž o demonsrazu ze stream.cz

22. března 2008 v 0:07 | IchbinTeufelin |  Demonsraz - 15.3.2008
Alča nám rozesílala zprávu, že stream.cz, kteří natáčeli na demonsrazu, už tu reportáž zveřejnili...prý k tomu připojí ještě německý titulky a pošlou to klukům...tak doufám, že to konečně zabere!!!Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/17/317.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Ale to video nejde vložit na blog, tak vám sem házím odkaz...

tadýýýý!!!

Obrázek “http://www.glittermaker.com/temp-images/7/698/glitter-sparkle-120614082078471.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Fan contest Nr. 10

21. března 2008 v 23:56 | IchbinTeufelin |  Videa - TH zurück nach Tschechien
šipka *3997*. Song: Schrei
Když jsem se tak dívala na to video, jestli někoho znám bo ne, tak si nejsem jistá, ale myslím, že ta slečna v čase 02:04 byla na demonsrazu...Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/12/712.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.. a pak znám z xchatu slečnu v čase 03:13 Niku

Bravo č. 6/2008

21. března 2008 v 23:45 | IchbinTeufelin |  Rozhovory

Obrázek “http://www.bravoweb.cz/pictures/mag-2004-xx-headline.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Bill & Tom - Nejhorší týdny v našem životě!

Průměr 1,8! Tak vypadá vydařené vysvědčení, za kterým stojí probdělé noci šprtáním... Bill a Tom mají konečně školu za sebou!
Právě dobývají USA, ale i tak se dvojčatům povedl husarský kousek - konečně dodělat školu! Bill a Tom mají úplně stejné známky - pět dvojek a jednu jedničku…
BRAVO:Gratulujeme! Jste rádi, že máte školu už za sebou?
Bill: A jak! Je to úleva, že tahle kapitola je za náma. S Tomem jsme všechny sešity roztrhali a spálili… (pozn.:u nich se už asi není čemu divit… Hi hi hi, co? *261*)
BRAVO:Jak jste to časově zvládali?
Tom: No byl to teda horor! (smích)
Bill: Občas jsme s tím fakt chtěli praštit. Je nám osmnáct a teoreticky už do žádný školy chodit nemusíme, jenže jsme oba perfekcionisti. Chtěli jsme školu dodělat. Takže jsme se do toho obuli.
Tom: Týden před zkouškami jsme se učili dvanáct hodin denně!
Bill: No a Gustav s Georgem měli volný týden! Slovo ,,volno" my bohužel neznáme.
BRAVO:Absolvovali jste dálkové studium, jak to přesně probíhalo?
Bill: Učitelé nám látku posílali e-mailem. Přes počítač jsme pak taky odevzdávali úkoly.
Tom: To nám vyhovovalo, protože jsme byli na škole časově nezávislí. Úkoly jsme ale museli vypsat vlastní rukou, takže podvádět v žádným případě nešlo.
BRAVO:Ani u samotných zkoušek?
Bill: Néé. Seděli jsme s Tomem sami v jedný místnosti se zkoušejícím, který nás neustále kontroloval.
Tom: Navíc jsme seděli moc daleko od sebe. Dřív, když jsme chodili do školy, tak jsme s Billem vždycky od sebe opisovali. Každej z nás se naučil půlku. Skvěle jsme se doplňovali. (ten systém - jeden půlku, druhej půlku - funguje i u pár lidí u nás ve třídě…Hroznej smích *3*)
BRAVO:Máte strach ze zkoušení?
Bill: Děsně. Špatně jsme spali a byli jsme šíleně nervózní. Šprtali jsme se dlouho do noci a pak kolem šestý zase vstávali.
Tom: Mně je před zkouškama vždycky tak blbě, že se mi chce zvracet. Naštěstí se mi to ale ještě nestalo. (takovou situaci znám taky… To snad ne *369*)
BRAVO:Měli jste obavy z toho, že vám učitelé dají sežrat, že jste Tokio Hotel?
Bill: Jasně. Člověk neví, jestli to bude o to horší.
Tom: Měli jsme stejný podmínky jako ostatní. Spíš naše písemky četli ještě podrobněji.
BRAVO:Které předměty vás nejvíc bavily?
Tom: Všechny jsou příšerný! (smích) Byly to nejhorší týdny v našem životě!
BRAVO:Jak je možný, že máte stejné známky?
Bill: Je vidět, že jsme dvojčata. Taky jsme na to zírali!
BRAVO:Co vás teď čeká?
Bill: Startujeme turné po Evropě s kompletně novou show. Pak se zase vrátíme do USA. (a k nám ne?*1762*)
+ plakát, který byl i v německým Bravu => tady
Napsala IchbinTeufelin pro th-ichbinteufelin.blog.cz
Ještě jsem našla to jejich vysvědčení, i když v Bravu na těch výzech ještě bylo něco napsaný a tady to není, ale tak snad to nevadí...*1743*

Zhodnocení Demonsrazu od Alči

17. března 2008 v 18:40 | IchbinTeufelin |  Demonsraz - 15.3.2008
Ahoooj lidi!!! Obejmi mě miláčku *215*
Jsem nevěděla, do jaké rubriky bych měla psat o demonsrazu, tak jsem na to udělala rubriku, kde budu dávat videa, fotky a wšechno ostatní ze srazu...*1743*nejdřív sem hodím zhodnocení od Alči (pořadatelky srazu)...*1743*
Za sebe vám můžu říct, že to bylo úplně skvělý!!!Láska na první pohled *25*
A tady už Alčino zhodnocení:
Ahojky všichni!!!!

Takže, Demonsraz máme úspěšně za sebou a já bych chtěla strašně moc poděkovat vám všem, co jste tam přišli!!!!
Byli jste naprosto ohromní, úžasní, neuvěřitelní!!!!! Takové fotky, které se nám podařilo nafotit z věže, neudělali ještě žádní fans!!!
Je to fakt neuvěřitelné!!!!
Spousta z vás mi psalo, jestli bych vám neposlala fotky a videa z Demonsrazu. Nebojte se, všechno bude...Dejte nám ale pár dnů, protože fotek a videí máme opravdu neuvěřitelnou hromadu a musíme vybrat ty nejlepší a nejkvalitnější.
Budeme se snažit je zveřejnit co nejdřív!!! Pak vám hned rozešlu odkazy;-)

Zatím aspoň, pro ty, kdo na Demonsrazu nebyli, tady napíšu krátký článeček o tom, jak to vlastně všechno probíhalo.

Takže, počasí nám přálo, krásně svítilo sluníčko, žádný déšt ani zima nás neotravovali.
Už po jedné hodině se pod věží začali shromažďovat první fans. Asi do půl druhé se počet držel nějak na 30 fans a my už se pomalu bály ostudy, ale pak se najednou přivalil naprosto neuvěřitelný dav a co jsme spočítali, tak se nás tam sešlo něco přes 200 fanoušků!
Hned od začátku panovala naprosto úžasná nálada!!! Měla jsem pocit, jako bysme nebyli na Demonsrazu, ale rovnou na koncertě!
Téměř všichni v tokiáckým oblečení, sebou plno transparentů a hlavně pořádnej křik;-)

Do půl třetí jsme čekali na poslední fans a mezitím jsme poskytly rozhovory reportérům, kteří chodili i mezi fans, ptali se jich a natáčeli reportáže z našeho Demonsrazu.
Takže můžete očekávat, že v dubnovém čísle časopisu Filter se objeví reportáž z Demonsrazu a dorazili dokonce i reportéři ze stream.cz, kteří přišli s nápadem, že nám pomohou a svou reportáž obohatí anglickými titulky a pošlou to Tokiákům;-)
Byli tam i další fotografové a novináři, ale vůbec nevim odkud, takže bude opravdu překvapení, kde všude se bude o Demonsrazu mluvit nebo psát;-)

Demonsraz jsme s Hakky zahájily krátkým proslovem a pak jsme se vrhly na první bod našeho programu - a to tvoření živého nápisu z fans. Bylo to náročné, ale všichni to zvládli na jendičku z hvězdičkou!!!! Jak fans, tak holky, co nám pomáhaly koordinovat fans a stavět je tak, abysme je mohly z věže vyfotit.
Ve věži jsme měly nejprve trochu problém, protože místo, ze kterého jsme mohly fans vyofit bylo okno v restauraci věže a personál nám nedovolil tam být, protože restaurace byla plná hostů. Takže jsme musely všechny fans posunout o několik desítek metrů dál abychom byly schopné je vyfotit z jiného okna....Fans byli naprosto úžasní....fotilo se přes hodinu a oni i přes to byli stále trpělivý a perfektně spolupracovali!!!! A jenom díky nim se nám podařilo vyfotit největší nápisy z fans, který ještě žádní fans TH nevytvořili!!!
Je to naprosto úžasné co se nám podařilo!!!! Český fans jsou prostě nejlepší!!!!

Jakmile bylo tenhle mega photoshoot fans hotový, tak jsme se vrhli na zpěv;-) Opět nenacházím správná slova, abych vyjádřila, jak úžasní všichni fans byli!!!!
Zpívaly se songy TH, skandovalo se "Tokio Hotel" o sto šest a křičelo se, jako kdyby každou chvíli měli přijít TH!!!
Všude transparenty, balonky a české vlajky!
Ta atmosféra byla nepopsatelná!!!! Bylo to prostě mega super úžasný moc nejvíc nejlepší best lol cool a všechno dohromady!

Nakonec si ti, co sebou měli Red Bulla připili na to, aby naše akce byla úspěšná a tím byl ofišl program u konce. Křičet se ale nepřestalo;-) Většina fans opouštěla park stejným směrem, takže se hromadně křičelo, skandovalo a mávalo transparentama:-D


Z akce máme obrovskou hromadu fotek a videí a chtěla bych poprosit ty fans, kteří tam byli a něco fotili, a chtěli by se o svoje fotky nebo videa podělit, tak at to pošlou na thnachtschechien@email.cz

Z toho nejlepšího materiálu chceme vytvořit video, které zmapuje celý Demonsraz od začátku až do konce a tohle video se pak bude opět posílat TH, do všech médií, prostě všude, aby se ukázalo, jak úžasní a skvělí fans jsou čeští fans Tokio Hotel!!!

Ještě jednou bych chtěla poděkovat vám všem co jste přišli!! Byli jste naprosto úžasní, prostě nejlepší!!!! Jen díky vám proběhlo všechno tak jak mělo, nic se nepokazilo, a pro mě osobně to byl nezapomenutelnej zážitek!!!
MOC MOC MOC MOC MOC VÁM DĚKUJU JEŠTĚ JEDNOU ZA TO, ŽE JSTE TAK ÚŽASNÍ FANS A ŽE JSTE VĚŘILI TÉHLE AKCI A PŘIŠLI JSTE!!!! Opravdu jste mě ve většině chvílích naprosto dojímali svým nadšením a tím vším....prostě...opravdu nenacházím slova jak vám nejlépe poděkovat....jste prostě nepopsatelní!!!!
Každý z vás by zasloužil osobní setkání s Tokio Hotel, protože dnes jste dokázali, že jste opravdoví fanoušci a že sem Tokiáky chcete dostat!!
Hrozně moc bych si přála, abychom se sešli znovu, ale tentokrát na koncertě!
Obrovské díky patří také všem holkám, které nám pomáhaly s organizací při focení z věže, rozdávání letáků, natáčení videí atd.
Bez vás bychom to asi těžko zvládly!!!! Nechci jmenovat, protože bych nerada na někoho zapoměla, ale ten komu to patří, to ví;-)
Ještě jednou moc díky!!! Byly jste nám ohromnou pomocí a podporou!!!!!
Také bych chtěla poděkovat všem médiím, která se přišla na akci podívat!

Naposledy DĚKUJU VÁM VŠEM!!!!
Dokázaly jsme obrovskou věc a já vám slibuju a přísáhám, že udělám všechno proto, abychom to dotáhli do konce a společně se sešli na našem vybojovaném koncertě!!!!

Alča & Hakky
Pozor *90*Pozor *90*Pozor *90*Moje zhodnocení najdete na mým druhým blogu -> tady!!! Pozor *90*Pozor *90*Pozor *90*

Meet & Great v Lucembursku

12. března 2008 v 22:23 | IchbinTeufelin |  7.3.2008 - Lucembursko - Esch-sur-Alzette
Z těhle fotek nemůžu...RoFL *161*...jsem se musela hrozně smát, když jsem je widěla...RoFL *161*...jako už jenom ten Georg...RoFL *161*...Billin pěkně sladěnej...RoFL *161*...ale ty kalhoty jsou hrozný!!!Tom opět w noční košili... RoFL *161*RoFL *161*...jedinej Gugí je w pohodě... Totálně vysmátý *1*a ta holka radši bez komentáře...RoFL *161*RoFL *161*
ten Billův postoj...RoFL *161*...bože, zabijte mě...RoFL *161*
a wšechny holky jsou krásně polepený těma nálepkama... RoFL *161*

Fan contest Nr. 9

12. března 2008 v 20:05 | IchbinTeufelin |  Videa - TH zurück nach Tschechien
šipka *3997*. Song: Geh
Tak tu máme konečně další videjko... Koukám na tebe *18*. a tentokrát jsem tam já (byla jsem už v šestým videu) a moje MischinkaaSrdíčko *2001*. jsme hned čtvrtý (00:56)...Srdička *226*. to je ještě fotečka z léta...Já tě asi miluju *845*. ta fotka se mi straaašně líbí...Já tě asi miluju *845*...jinak dál už tam neznám asi nikoho...Hroznej smích *3*. mě se líbí fotka té slečny, co má na rameni toho papouška...(03:35) Vyplazující jazyk *2*. takovýho velkýho bych si na rameno asi nedala...Hroznej smích *3*. jenom škoda, že tam nemá žádný nápis...Obrázek “http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/7/7.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Toronto - fotky

10. března 2008 v 23:33 | IchbinTeufelin
Kanadský fanynky... Chich *3928*
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Sakiii...Totálně vysmátý *1*
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
šmarja, co to tam dělá?! Údiv *9*
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Kde máš zas tu ruku? RoFL *161*
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Goldene Kamera - projev

9. března 2008 v 4:04 | IchbinTeufelin |  Videa
Billův projev plný ironie...Hroznej smích *3*:
"Dobře, nejsme zrovna dobrý příklad pro děti: krátce po vydání našeho prvního singlu můj bratr Tom ojel 25 holek a rozmlátil hotelový pokoj. Opíjeli jsme se, protože naše společnost málo prosperovala, byli jsme posláni do německé armády a na moje narozky jsem se tak ožral, že jsem napsal na Internet, že jsem gay. Potom jsem taky byl přepracovaný a měl aronexii. A přesto tu teď stojíme."
Přeložila Terushka terusky-tokiohotel.blog.cz


ZDF - Goldene Kamera - 8.2.2008

9. března 2008 v 3:27 | IchbinTeufelin |  Fotky - TH
Sice mi blog funguje jen tak napůl, ale i tak tady ještě chybí fotky z předávání Goldene Kamery (tam měl Bill ten ,,zvláštní projev...Hroznej smích *3*)Tak to sem dám, dokud to aspoň trochu funguje...Co nadělám *71*
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Bravo č. 5/2008

9. března 2008 v 3:11 | IchbinTeufelin |  Články

Obrázek “http://www.bravoweb.cz/pictures/mag-2004-xx-headline.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Amerika se zmítá v horečce Tokio Hotel!

Bomba! Čtyřka kluků z německého Magdeburku rozpoutala v New Yorku a Los Angeles opravdickou mánii!
Neuvěřitelné, co se tady odehrává - ale je to skutečnost! I v USA si teď fanoušci zpívají ,,Shreiiii" a ,,Durch den Monsuuuun". Tokio Hotel dobyli zemi neomezených možností! Němečtí kluci koncertovali v Los Angeles a New Yorku. Tam museli kvůli obrovskému zájmu přidat ještě další koncert. A v Los Angeles bylo jejich 500 vstupenek na jejich 50minutovou show rozebráno během pár minut! Na černém trhu se pak lístky krátce před show prodávaly za 2000 dolarů. Pokud snad někdo o jejich úspěchu pochyboval, tak teď musí jenom zírat. Protože to, co dokázali Tokio Hotel, se dosud žádné německé skupině nepodařilo! Američtí fanoušci stojí před halou, skandují jména svých oblíbenců, znají do písmene každý jejich song (dokonce v němčině!). A přitom doposud v USA nevyšlo jediné album TH. Internet je mocné médium... Na Billa (18), Toma (18), Gustava (19) a Georga (20) se vrhl i americký tisk. Třeba renomované New York Times denně přinášejí zprávy o klukách. A další bonbonek: celebrity jim otevřeně vyjadřují svou přízeň. V klubu Roxy uprostřed Hollywoodu sledovali show z VIP zóny frontmanka Pussycat Dolls Nicole Scherzinger (29) a rapová megastar Jay-Z (38). A po koncertě s nimi vyrazili na večeři. Očitý svědek tvrdí: ,,Skvěle se bavili. Jay-Z si nejlépe rozuměl s Tomem. To dva celou dobu vtipkovali. Hlavně na Tomových průpovádkách o holkách se Jay ohromně bavil. Bill si zase padl do noty s Nicole." Teď už jsou kluci zase zpátky doma a připravují se na své evropské turné. A američtí fanoušci se těší na jejich první album. Mělo by vyjít ještě na jaře...