...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Srpen 2007

Plakát s new tetováním

30. srpna 2007 v 1:14 | IchbinTeufelin |  Plakáty
Můžu říct, že už si na to tetování začínám pomalu zvykat...Anoanoano, to je ono *47*

Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/46694_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zdroj: německý Bravo

Billovy očička...

29. srpna 2007 v 10:13 | IchbinTeufelin |  Fotky - Bill
Bill má tak hrozně krásný oči...ty nejkrásnější na světě...

Máš na ploše THčka???

28. srpna 2007 v 15:36 | IchbinTeufelin |  Ankety
Tak mě zase napadla další anketa Totálně vysmátý *1*Týká se toho, jestli máte na ploše pc fotku THček... já jsem tam měla předtím tuhle, ale kvůli ikonám tam nebyl vidět Georg tak jsem to smazala...

a teď tam mám tenhle a myslím, že ho jen tak nezměním Totálně vysmátý *1*
A jestli tam máte něco jinýho, klidně napište do komentářů co...*1743*

Obleč si Billa

28. srpna 2007 v 14:18 | IchbinTeufelin |  Blbůstky
Wow, na Stardoll si zase můžete oblíknout Billa...Má tam na výběr docela dobrý hadry (třeba to tričko z Rette mich Láska na první pohled *25*) ale některý jsou úplně hrozný... To snad ne *369*třeba ty pruhovaný kalhoty, nebo nějaký ty košile, co mu tam dali... no děs!!! A dokonce mu jde sundat to jeho háro...a to pak vypadá zajímavě...Anoanoano, to je ono *47*
Tak klikněte >>> s e m <<<

P.S.: Tuhle fotečku jsem sem musela dát, protože je úplně nádherná...Já tě asi miluju *845*Sdíško *2001*Moc chutnalo, sladké *32*

Krásná fotka twincestu

28. srpna 2007 v 13:46 | IchbinTeufelin |  Twincest
Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších fotek twincestu...Láska na první pohled *25*Tlučící srdce *15*je úplně nádherná...Já tě asi miluju *845*

Popcorn 9/2007

26. srpna 2007 v 12:03 | IchbinTeufelin |  Články
Obrázek “http://www.popcornweb.cz/_img/titulky/POP.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Konec kariéry?


Mají Tokio Hotel nejlepší časy za sebou? Čeká je rozpad? Každopádně si to myslí německý popový velikán Dieter Bohlen, který proslul coby přídný porotce německé verze SuperStar.

Jásot, hysterie, megahity: už dva roky řádí Tokio Hotel na německé scéně. Kolem žádné jiné kapely se nedělalo tolik humbuku jako kolem bandy z Magdeburgu. Bill, Tom, Gustav a Georg okouzlili teenagery, posbírali spoustu cen, odjeli dvě turné a jejich písničky se pravidelně umisťovaly na předních příčkách hitparád. Vysněná kariéra! A teď by měli kluci skončit? ,,Když se skupina jako je Tokio Hotel drží dva, tři roky, může mít radost!. Dva roky utekly. Stručně a jasně! Teď to s Tokio Hotel půjde z kopce," tvrdí Dieter Bohlen, čímž vytočil fanoušky Billa a ostatních k nepříčetnosti. Tak úplně mimo ale Bohlen není. Faktem je, že největší šílenství už povolilo, hysterie ochabla a masové řady fanoušků Tokio Hotel řídnou. Je to přirozený proces. To, co se líbí čtrnáctiletému, už jako šestnáctiletému přijde trapné. Spousta fanoušků se tak od skupiny odvrací a hledá si nové idoly. Stagnace je znát i v hitparádách. Druhé album Zimmer 483 nemá zdaleka takový úspěch, jak se čekalo. Singly Übers Ende der Welt a Spring nicht zůstaly v německé Top 10 vždycky jen dva týdny. Pro skupinu, hýčkanou úspěchy, je to drsné zklamání. Kluci cítí, že už to není takové jako před rokem, a doufají, že najdou štěstí za hranicemi Německa, kde je kolem nich čtyři měsíce ticho - neobjevují se na titulkách časopisů, klesá zájem o rozhovory a focení... TH vědí, že musí zatnout zuby a bojovat, protože nový singl by měl vyjít až na podzim!

Příběhy fanoušků TH!

Chceš vědět, co zažívají ostatní fanoušci skupiny Tokio Hotel? Tak si přečti příběhy našich čtenářek...

Znám se s klukama osobně!
Tokio Hotel a já, to nebyla žádná láska na první pohled. Humbuk kolem skupiny mě nechával chladnou. Až do prosince 2005. Tehdy jsem byla nemocná, a tak jsem na jedné hudební stanici viděla viděla jejich koncert. Okouzlil mě Billův hlas, zaujal mě Tomův vzhled. Na netu jsem si našla kontakty na fanoušky Tokio Hotel. Jela jsem na jejich koncert. A pak jsem je úplně náhodou potkala... Se svou kámoškou jsem šla do jednoho hotelu, abychom tam vyzvedly moji mámu. Přitom jsem vůbec netušila, že právě v tomhle hotelu se ubytovali Tokio Hotel před svým koncertem, který měli mít druhý den. Sotva jsme tam vlezly, šli kluci proti nám. Chtěly jsme je odchytit, ale Bill nám řekl, že musejí nejdřív něco zařídit, ale že se za půl hodiny vrátí - a dodržel slovo. Bill byl nenamalovaný, měl na sobě džíny, červenobílou bundu, hnědé kovbojské kozačky, mafiánský klobouk.Podlomila se mi kolena, ale on byl v pohodě. Podepsal se nám a trpělivě se nechal fotit. Když jsme se pak kvůli fotce objali, ucítila jsem vůni jeho parfému. Potom dorazil i Tom, udělal pár grimas a blbnul při focení. Tom narozdíl od Billa není tak plachý a uzavřený, a pustí si fanoušky blíž k tělu. Ještě než kluci odešli zpátky do pokoje, mohla jsem jim dát pusu na tvář a rozloučit se s nima. Potom jsme se ještě několikrát potkali, protože jsem žila půl roku v Německu.
Jakmile jsme na sebe narazili, vždycky se na mě hezky usmáli. Asi nejbláznivější výlet za Tokio Hotel byl ten na konci listopadu. Měli koncert ve Francii. Zatímco v Německu hráli ve velkých halách, tam to bylo daleko intimější. Po show mi přišla SMS od jedné francouzské fanynky. Prozradila mi, kde kluci bydlí. Než jsem se odtud vymotala, byli pryč. Druhý den před odjezdem jsem se ještě zastavila před hotelem. Náhodou stáli kluci venku a dávali autogramy. Poznali mě a měli radost, že se zase vidíme. Na takové okamžiky nikdy nezapomenu!
Linda, 17
Málem jsem přišla o život!
Na výlet na koncert Tokio Hotel do Prahy já a moje kamarádka nikdy nezapomeneme. Domluvily jsme se ještě s dvěma staršími kámoši, kteří se střídali v řízení. Vyjeli jsme samozřejmě s časovou rezervou. Měli jsme to naplánovaný tak, že se nejdřív podíváme po městě a pak vyrazíme na koncert Tokiáčů. Vystoupení bylo super, bohužel se nám nepodařilo dostat ke klukům blíž. Po koncertu jsme si chvíli zdřímli v autě a vyrazili na cestu k Chebu. Cestou jsme se ještě stavili u pumpy a natankovali benzin. Vyjeli jsme na dálnici a pak to přišlo. Zezadu do nás napálilo nějaký auto. Jeho řidič prý usnul za volantem! Naše auto udělalo několikrát hodiny, než zůstalo úplně stát. Byli jsme zmatení a vůbec jsme netušili, co se s námi děje. Naštěstí se nám nestalo nic vážného - já vyvázla s pohmožděninami na zádech, rukou a krku, kamarádka s boulí na hlavě a kluci s naraženými koleny o přední palubku. V nemocnici v Rakovníku nás ošetřili a pak nás pustili domů. Rodiče nám sice šíleně vynadali, ale nám to nevadilo! Hlavně že jsme viděli Tokio Hotel.
Martina, 16
+ 2. díl plakátu TH na pokračování

>> moje poznámka: Já si nedokážu představit, že by kluci najednou skončili. To by bylo hrozný...
Stejně jako v případě Lindy mě mánie kolem TH nebrala, a dokonce jsem byla menší anti! Fanynkou jsem se stala až někdy mezi květnem a červnem 2006! A je zajímavý, že nejradši mám období za Rette mich a přitom v době, kdy jsem se stala fan, už tohle období nebylo...
Hroznej smích *3*


Bravo č. 17/2007 - Naše prázdniny v New Yorku

24. srpna 2007 v 17:03 | IchbinTeufelin |  Rozhovory

obálka

Obrázek “http://www.bravoweb.cz/pictures/th_newyork.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Naše prázdniny v New Yorku

Tokio Hotel se v naprostém utajení vypravili na pár dní do New Yorku! Exkluzivně v Bravu uvidíte fotky od bubeníka Gustava!
Celá Evropa šílí po skupině Tokio Hotel. V USA ale tahle horečka vypukne až příští rok - protože na jaře 2008 má i tam vyjít jejich cédéčko. Předtím než navštíví Ameriku kvůli koncertům a rozhovorům, se tam chtěli Bill (17), Tom (17), Gustav (18) a Georg (20) podívat ještě docela inkognito. Proto potají odletěli na čtyři dny do New Yorku. Úplně soukromě! Možná že naposledy tam mohli nepoznáni chodit po ulicích, nakupovat a prohlížet si zajímavá místa. A nikdy u toho nechyběl Gustavův foťák, se kterým bubeník a fotografický nadšenec zachytil nejkrásnější okamžiky jejich tajného výletu - exkluzivně pro BRAVO! A kytarista Tom nám prozradí, jaké to bylo v jednom z nejvíc cool měst světa...
BRAVO: To je skvělé, že Gustav tolik fotografoval...
Tom: Z něj se určitě jednou stane malej profík. A protože momentálně jsme hodně v cizině, chceme,aby naši fanoušci byli pořád v obraze a mohli se alespoň takhle účastnit našich cest. Chceme, aby naši fanoušci věděli o všem, co prožíváme.
BRAVO: Co krásného jste v New Yorku zažili?
Tom: Byli jsme v USA poprvý, ale chtěli jsme se tam vypravit už dávno. Bill bezpodmínečně na nákupy. A já, protože je tam tolik hiphopových krámů.
BRAVO: Ale letí se tam dost dlouho, co?
Tom: Jo, přes osm hodin. To je docela otravný. A potom ty šíleně přísný bezpečnostní kontroly na letišti: Na mně se bezpečáci vždycky pořádně vyřádili. Všichni ostatní už prošli - a já jsem musel ještě po desátý přes kontrolu. V Americe si musíš dokonce nechat udělat otisky prstů, než tam smíš vstoupit.
BRAVO: Jaká místa jste navštívili?
Tom: Byli jsme nedaleko Sochy svobody. Potom jsme byli na Ground Zero a na Brodwayi. Dokonce jsme tam navštívili muzikál ,,Fantom opery". Nebylo to právě podle mýho gusta. Po půl hodině mi to docela lezlo na nervy.
BRAVO: A co jídlo? Jako fanoušci fastfoodu jste si museli připadat jako v ráji...
Tom: Jo, to bylo super! Byli jsme v Taco Bell a jinejch fastfoodech. Ale ještě lepší byly snídaně. Nikdy nechyběly palačinky se zázvorovým sirupem. To bylo fakt skvělý.
BRAVO: Kolik peněz jste utratili za nákupy?
Tom: Hrozně moc. Nakoupil jsem si spoustu oblečení a čepic. Bill a Georg při nakupování zabloudili a najednou se ocitli v Chinatownu. Tam už vůbec nic nerozuměli, jsou tam jen čínský nápisy. Mohli se odtud dostat jen taxíkem.
BRAVO: Zdá se, že to byl pořádně vzrušující výlet.
Tom: Jo, to byl, ale mockrát nám tam chyběl domov a pak taky naši fanoušci. Právě pro ně vymýšlíme něco mimořádnýho. V září vyjde naše nový live DVD s hodně intimníma záběrama z turné.
>> moje poznámka: s tou kontrolou na letišti u Toma se není čemu divit. Pod tím svým xxl oblečením by mohl být úplně klidně opásanej bombama Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*
Jo a ještě by mě zajímalo, čí to byl nápad, aby šli na muzikál
Hroznej smích *3*asi je museli hodně nutit Hroznej smích *3*
A docela jsem se musela smát tomu, jak Bill a Georg zabloudili Hroznej smích *3*to jsou jelita Hi hi hi, co? *261*Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*Hroznej smích *3*

Registruj se...!!!

22. srpna 2007 v 3:48 | IchbinTeufelin |  Nezařazeno
Na jedné stránce začalo ,,sčítání fans"... vyhrává Francie, pak USA a my jsme třetí...tak se registujte, ať USA předeženeme *1743*
registrujte se >> tady pak klikněte na JOIN, tam vyplníš jméno, svůj mail, webovou stránku (pokud máš) a vybereš zemi - takže Czech republic Hroznej smích *3*a pak zas klineš na join...*1743*

Šílené! Tohle je Billovo nové tetování

22. srpna 2007 v 2:58 | IchbinTeufelin |  Rozhovory
Znovu to udělal! Rok po trojnásobné hvězdě na břiše se nechal zpěvák TH Bill znovu tetovat. Tentokrát to bylo celé levé předloktí 17-ti letého (Bill a jeho dvojče Tom budou mít 1.9. 18). Nejkrásnějším písmem tam stojí "Freiheit 89" (svoboda 89). Ale co je tajné poselství tohoto tahu písma? Bravo se ho zeptalo...
Bravo: Co znamená "Freiheit 89"?
Bill: 1. září jsme se Tom a já narodili. To znamená, že nám bude brzo konečně 18. Na to se těšíme už dlouho. Protože pak budeme opravdu svobodní.
Bravo: Co tím myslíš?
Bill: V Německu je člověk dospělý v 18. To znamená, že může řídit auto a taky se jinak sám rozhodovat. To je pro mě prostě svoboda - pro mě to opravdu nejdůležitější v životě. Nikdo už mi nemůže mluvit do života. Můžu dělat, co chci.
Bravo: A proč tohle tetování?
Bill: To je můj narozeninový dárek pro mne samotného - v předstihu (smích).
Bravo: Jakto, že už před narozeninami?
Bill: Právě jsme měli trochu koncertní pauzu. A tetování se musí nějakou dobu zahojit. To prostě právě pasovalo.
Bravo: Ten motiv jsi navrhl sám?
Bill: Ne, ten nápad měl můj tetovatér. Kdysi už mi udělal moji hvězdu. Už dlouho jsme pracovali na návrhu, byli jsme stále v kontaktu přes mail. A teď je to konečně hotové - a mi se to velmi líbí. Zvláště tohle kroucené písmo.
Bravo: Ale je to dost velké, ne?
Bill: Ano, dokonce velmi. Ale tohle místo shledávám pro tohle tetování hezkým a chtěl jsem, aby to pokrylo celé předloktí.
Bravo: ... to určitě hodně bolelo, ne?
Bill: Ano, velmi. Bylo to dost drsné. Při mém posledním tetování jsem měl krém na umrtvení. Ale tentokrát to nešlo - kvůli všem těm kudrlinkám. Krém by otevřel póry a pak by to bylo celé rozmazané. Ale nebolelo to tak, jako TH logo na krku. To bylo nejhorší!
Bravo: Zní to, jako by sis na tetování už pomalu zvykal - i přes silné bolesti...
Bill: Ano, protože je to cool. Ale předtím jsem byl fakt nervózní. Nové tetování je vždycky vzrušující.
Bravo: Při hvězdě jsi se pohádal s mamkou - tentokrát ne?
Bill (smích): Nee. Za deset dní budu mít 18. Proto to teď pro ni bylo okay. Nemusel jsem s ní o tom mluvit. To je přesně ta svoboda, kterou si v 18 užívám!
Bravo: V roce 1989 taky v Německu spadla zeď - první rána pro znovu - sjednocení Východního a Západního Německa. Má tvé tetování taky jednu politickou výpověď?
Bill: Ne, to s tím nemá co dělat. Až potom, co bylo tetování hotové, mi to někdo připomněl. Ale když ta zeď spadla, právě jsem se narodil - znám Německo jenom jako sjednocenou zem.
Bravo: Co bude tvé další tetování?
Bill: Netuším. Ale každopádně si chci ještě jedno nechat udělat. A má mít pokaždé určitý význam. Nějaký nesmyslný motiv není nic pro mě. Ale nedělejte si starosti: Nenechám se kompletně potetovat. Některá místa zůstanou tabu. Nikdy bych si například nenechal potetovat můj "Vy už víte, co" (smích).
Bravo: Co je s Tomem? Tetování se mu nelíbí?
Bill: Ne. Něco takového nemá rád. Ale při tetování přihlížel. A vypadal opravdu křečovitě (smích)!
Bravo: Ale twins-tetování. To by bylo přece pro vás dva určitě něco hezkého...
Bill: Nad tím jsem už přemýšlel - ale Tom by nechtěl. Myslí, že jsme spojeni už tak dost.
Bravo: Co plánujete pro vaše 18-té narozeniny?
Bill: Ještě pořád jsme nic nenaplánovali. Ale má to být obrovská párty. Naši přátelé a rodina - všichni mají přijít. Uvidí se, co nás ještě napadne...

Billovo new tattoo

22. srpna 2007 v 2:46 | IchbinTeufelin |  Fotky - Bill
Tak trochu jsem doufala, že ta potetovaná ruka na fotce v předchozím článku není Billova...Hroznej smích *3*
No, ale bohužel je...Hroznej smích *3*Tady je důkaz... no, sice se mi to nelíbí, ale třeba si časem zvyknu...Totálně vysmátý *1*
Obrázek “http://imajr.com/temp/1a3cda50c3_2db3832058_a_267263_267275.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://imajr.com/temp/6ecebac663_34ab0f2ea6_picc002zs1_267260_267274.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Další kresby od Salty

22. srpna 2007 v 2:35 | IchbinTeufelin |  Kreslení TH
Z těch kreseb já fakt nemůžu...krásnější jsem snad ještě neviděla...to je naprosto D o k o n a l ý!!!! Láska na první pohled *25*
To vypadá skoro jak fotka...Láska na první pohled *25*

new04-1.jpg picture by Ewellyn1

new15-1.jpg picture by Ewellyn1

new07-1.jpg picture by Ewellyn1

new06-1.jpg picture by Ewellyn1

new12-1.jpg picture by Ewellyn1

Zdá se mi to, nebo se ta holka zaměřuje nejwíc na kreslení Georga? Já nic *712*

Anketa - tvůj názor na francouzské fans

21. srpna 2007 v 3:01 | IchbinTeufelin |  Ankety
Tak mě napadlo, že by se sem hodila anketa, abych wěděla, co vy si myslíte o francouzských fanynkách. Zvažte wšechno, čím vám vadí nebo naopak a pak zahlasujte *1743*Můj názor na ně si můžete přečíst > tady (je to článek Revoluce s velkým R)
Tak hlasujte
*1743*jsem zwědavá, jak to dopadne...i když to tuším *1743*Hroznej smích *3*

Bill má nový tetování!!!

21. srpna 2007 v 1:03 | IchbinTeufelin |  News
Jo jo...čtete správně... Anoooo *52*Bill si v Anglii nechal udělat nový tattoo...Co nadělám *71*No, abych prawdu řekla, úplně nadšená z toho nejsem...Co nadělám *71*Já wím, je to jeho wěc, ale zdá se mi, že to trochu přehání. Nawíc tohle tetování je strašně velký!!! Pomalu přes celou ruku Co nadělám *71*Je tam napsaný ,,Freiheit 89" pro vás, kteří neumíte německy to znamená ,,Svoboda 89" Co nadělám *71*no, tak tady je ten obrázek...Co nadělám *71*

Komentář od Darksoul

19. srpna 2007 v 0:51 | IchbinTeufelin |  Vzkazy
Na blogu mi přibyl komentář od Darksoul, jestli byste někdo nechtěli koupit DVD Schrei - Live za 400 Kč... pokud byste měli zájem, napiště jí na e-mail: BlaCkAngeL165@seznam.cz

A tohle je ta její zpráva: Prodám originál dvd Tokio Hotel - Schrei live !! Pošlu na dobýrku za 400Kč ( poštovný platim já !! ) !! Zájemci pište na mejla !!

Songy z CD Zimmer 483 ke stáhnutí

16. srpna 2007 v 17:57 | IchbinTeufelin |  MP3
Dneska jsem si stahovala písničky do mp3 a narazila jsem na jednu stránku, kde KONEČNĚ byly všechny songy z CD Zimmer...vždycky na každé stránce nějaká chyběla... Takže, pokud si budete chtít některou stáhnout, objeví se vám tam stránka s opočítáváním, že za 30 sekund začne stahování. Ale to se vám tam normál objeví stránka a začne vám tam hrát ta písnička. No a pak už si to jenom stáhnete. Pokud si s tím někdo nebudete vědět rady, klidně mi napište a já vám s tím poradím...*1743*

Nový plakát twins - německý Bravo

15. srpna 2007 v 1:14 | IchbinTeufelin |  Plakáty
V novým německým Bravu je plakátek twins - je to fotka, když byli před nedávnem v New Yorku...mě se ten plagoš strááášně líbí... Tlučící srdce *15*mohl by vyjít i u nás Jéé *665*
Obrázek “http://www.bravo.de/online/bildDB/45489_642.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Zdroj: německý Bravo

Sweet 17 - srpen

13. srpna 2007 v 16:49 | IchbinTeufelin |  Články
Obrázek “http://www.sweet17.cz/images/stories/casopis/Sweet_08_2007/sweet_08_07.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tokio Hotel opět křičí!

Bouřlivé evropské turné je minulostí, ale ani teď o prázdninách si TH příliš neodpočinou. Po návratu do Německa na ně totiž hned čekala spousta práce. Nejen že si musí hlídat svou pozici nejpopulárnější německé kapely současnosti, protože jim hodně silně šlape na paty dívčí trio Monrose. Ale hlavně, a to především, se museli postarat o vydání tak dlouho slibované anglické verze alba Schrei. Ano, je to tak - SCREAM právě vyšlo!!!

Kresby od Salty Wench

13. srpna 2007 v 3:22 | IchbinTeufelin |  Kreslení TH
Láska na první pohled *25*Když jsem tyhle kresby viděla, tak jsem skoro nemohla uvěřit, že je to nakreslený...je to naprosto dokonalý...nemám slov...jenom co budem mít barvu v tiskárně, tak si to hned vytisknu Hroznej smích *3*to je prostě NÁDHERA!!!! Láska na první pohled *25*Ta holka má fakt talent... wšechny ty detaily, ta přesnost... můžu jenom tiše závidět Totálně vysmátý *1*

Revoluce s velkým R!!!

13. srpna 2007 v 2:53 | IchbinTeufelin |  Nezařazeno
Hey Leute, docela dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli tady mám tenhle článek zvěřejnit... Nikdy jsem proti Francii nic neměla... Raději ne *41*Francie je náhodou pěkná země, Paříž skvělý město atd... Docela jsem TH chápala, proč tam jezdí...přece jenom tam jsou hodně úspěšní... Anoooo *52*Ale po tom, co teď pořád čtu, jsem se rozhodla, že to sem prostě dám!!! Myslím, že to ty Francouzsky fakt přehání!!! Nechápu, jak si na kluky můžou dělat takowý nároky...oni přece nepatří nikomu...za to by zasloužily pár facek... Vzpamatuj se!! *2200*Vždycky jsem si říkala, že jsou to jenom fanynky jak my, tak proč by tady měla být nějaká rivalita? Dokonce před pár měsíci byla petice proti Francii, ale já jsem ji nepodepsala, protože jsem si říkala, že je to naprosto zbytečný, aby fanynky zbrojily proti jiným fans...Ale teď se situace trochu změnila a já jsem začala ty pipky nesnášet!!! A ještě nechápu jednu věc: jak je můžou THčka pořád tak strašně vychvalovat??? Jako docela Němky lituju... Tak konec mých vykecáwek...tady je prostě ten článek:

Revoluce nastala...boj proti Francouzskám...Německo, Slovensko, Polsko a Anglie se spojí s náma!!! Dokaž, že ti tohle není jedno a zapoj se...

Dej to na svůj blog...web...rozešli to na icq...řekni o tom na svém Myspace...na chatu...řekni o tom kámoškám ze zahraničí....

Řekni to všem!!! Děkujeme za podporu!!!
http://war-for-frenchfans.blog.cz/

Bravo č. 16/2007

13. srpna 2007 v 2:24 | IchbinTeufelin |  Časopisy
obálka

Válka mezi fanoušky!

Víte, že když chce jet zahraniční fanoušek do Francie na koncert Tokio Hotel, musí si vyslechnout pěknou řadu nadávek...