...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Duben 2007

Twins v pravěku xD

29. dubna 2007 v 15:54 | IchbinTeufelin |  Kreslení TH
Tak tohle je fakt skvěle nakreslený!!! xD

Hlasujte za SN na Óčku!!!

28. dubna 2007 v 9:50 | IchbinTeufelin |  Hlasuj
Na Óčku nasadili konečně jako novinku Spring nicht, tak prosím, hlasujte co nejvíc, ať se kluci dostanou na 1. místo =o) Hlasujte -T-A-D-Y- je to klip číslo 23!!!

Výběr písniček podle TH

22. dubna 2007 v 17:00 | IchbinTeufelin |  Info - TH

Výběr písniček - Bill

"Boulevard of Broken Dreams" od Green Day:"Když jsme v dodávce a jedeme z jednoho místa na druhé, tak je tahle píseň naprosto perfektní!"
"Engel der Nacht" od Neny: "Nena mě velmi brzy inspirovala. Díky jejím písním jsem začal psát vlastní."
"U + Ur Hand" od Pink: "Pink je neuvěřitelná! Byl jsem na jejím koncertu a měla spolupráci celého publika během téhle písně! Ten pocit je nepopsatelný - miluju to!"
* moje poznámka: Tuhle písničku od Neny neznám, ale obě (Green Day, Pink) tyhle miluju! Bill má skvělej výběr! =o)

Výběr písniček - Tom

"London Bridge" od Fergie: "Úžasná píseň...když tuhle píseň slyším, dostanu se vždycky do dobré nálady!"
"Glamorous" od Fergie: "Tahle píseň má naprosto dobrý zvuk a i přes myšlenku, že vás naprosto odreaguje, hoří energií!"
"Drop It Like It´s Hot (Explicit)" od Snoop Doga a Pharella Williamse: "Moje oblíbená Neptune Produkce a perfektní píseň na párty!"
* moje poznámka: London Bridge je fakt dobrá písnička, ale Glamorous moc nemusím - ten song se mi zdá nějakej divnej =o)

Výběr písniček - Gustav

"Find My Way" od P.O.D.: "Tohle je nejlepší na vstávání! Tak nejvíc, jak je to prosím možné!"
"Everlong" od Foo Fighters: "Ty bubny, které tady zní jsou pro každého bubeníka výzvou. Miluju to napětí v intru."
"Be My Baby" od Motörhead: "Nejhlasitější kapela ve vesmíru a ta nejlepší. Naprosto úžasná pecka!"

Výběr písniček - Georg

"Stop Crying Your Heart" od Oasis: "Opravdu stará pecka, ale vždycky hit! Je to taky nejlepší píseň z alba ,Heathen Chemistry´!"
"XO" od Fall Out Boy: "Tahle píseň je perfektní pro každou párty a má opravdu dobré kytarové zvuky!"
"Chasing Cars" od Snow Patrol: "Tohle je skvělý na relax a taky abyste se skvěle ztratili z reality."



Popcorn 5/2007

21. dubna 2007 v 17:03 | IchbinTeufelin |  Rozhovory

"Nejsme zamilovaní"

Tahle partička jede šňůru, při které odehrála dva koncerty i u nás. Ještě před turné měl POPCORN jedinečnou šanci kluky vyzpovídat.

- Měli jste dovolenou, jak jste si ji užili?
Tom: Byli jsme s Billem a naším producentem na Maledivách, Georg byl na ostrově vedle.
Georg: Bylo to super. Strávil jsem nějaký čásek s rodinou a taky jsem se potápěl. Byl jsem osmnáct metrů hluboko! Oproti mě se Bill a Tom jenom tak plácali.
Bill: Co povídáš! My jsme se sice nepotápěli, ale aspoň jsme šnorchlovali a jezdili na vodních skútrech!

- A co holky, byly tam s vámi nějaké?
Bill: Tam nebyl skoro nikdo, žádní fanoušci, žádní fotografové a bohužel i žádné holky. Náš ostrov byl malý a měli jsme ho téměř jenom pro sebe. Mělo to výhodu, že jsme aspoň chvíli nebyli pod dohledem.
Georg: Já jsem mohl tak maximálně flirtovat s delfíníma :-)

- A jak jste na tom vůbec s holkama, chodíte s někým?
Tom: Láska, sex? To nám bohužel nic neříká! Nemáme skoro žádné volno, a tak není čas ani na flirtování nebo nějaký vztah. Myslím, že nikdo z nás není zamilovaný!

- Přesto se ale pořád objevují různé zprávy o vašich přítelkyních…
Georg: A spousta z nich byla v POPCORNu, ne? :-)
Bill: Na rovinu - jsme sólo a pravděpodobně ještě nějakou dobu bohužel budeme.

- Váš první singl z nové desky se jmenuje Übers Ende der Welt, text je místy až pochmurný. O co v něm jde?
Bill: Myšlenka je - nenechte se "otrávit" a jděte si za svými city. Docela to popisuje naši cestu.
Gustav: Myslím, že to dobře vystihuje i klip. Snažíme se v něm vytrhnout lidi z letargie, ti utíkají a troufají si dělat nové věci. Byl to asi náš nejdražší klip.

- A kde se nachází pokoj 483, po kterém jste album pojmenovali?
Tom: Vlastně to nebyl pokoj, ale spíš bungalov s číslem 483 ve Španělsku. Byli jsme tam minulé léto a začali jsme tam pracovat na nových písničkách. Byl to regulérní začátek práce na našem albu.
Georg: Slavní pojmenovávají své děti podle měst, kam se přestěhovali, my jsme pojmenovali naše album podle místa, kde jsme na něm začali pracovat.

- Je na desce nějaká písnička, kterou máte nejraději?
Tom: Ne, všechny máme stejně rádi, všechny jsou naše oblíbené.

- A jak to máte momentálně se školou?
Tom: Momentálně to dost flákáme, ale budeme ji muset dodělat.
Bill: Učíme se jen občas, když nám to vyjde. Sem tam musíme udělat nějaký referát nebo napsat úkol. Ale termíny zkoušek se nám pořád sunou, to pak musíme koukat, abychom to zvládli.

Kluci v Praze

Návštěvu Tokio Hotel v našem hlavním městě provázely zmatky nad zmatky. V den koncertu měl POPCORN jako jeden z mála časopisů domluvený rozhovor. Jenže nakonec bylo všechno jinak. Veškerá interwiew a focení management skupiny zrušil. Důvod? Prý se to nestihne… Řekli jsme si, že kluky vyfotíme při koncertě. Jenže pár hodin před ním jsme se dozvěděli, že kapela má trému, a proto do haly profesionální fotografy nepustí. A tak jsme to vzali od lesa. Šli jsme na koncert jako ostatní fanoušci a pořídili alespoň pár foteček…
Koncert měl původně začít v šest hodin večer. Některé fanynky postávaly u Sazka Areny už od devíti hodin ráno, aby se dostaly hned pod pódium a měly Billa co nejblíž. Samotné vystoupení ale nabralo skluz. Něco se začalo dít až kolem sedmé večer, kdy už byly fanynynky poněkud netrpělivé. Jakmile se ale na jevišti objevil Bill, holky předvedly rozsah svých hlasivek, až se hala otřásala v základech… Bill nebyl na pódiu samozřejmě sám, skupina nastoupila v plné sestavě, aby naživo představila songy z nové desky Zimmer 483, ale zároveň připomněla i písničky ze svého debutového alba Schrei (Křič). A fanynky opravdu křičely, div jednomu nepraskly bubínky :-) Kluci hráli asi hoďku, přičemž Bill komunikoval s publikem německy, a jako přídavek předvedl s Tomem dvě skladbičky akusticky… A pak? Pak se už rozloučili a odjeli do hotelu!
+ nááááádhernej mega plakát twins!!!

Bravo č. 8/2007

21. dubna 2007 v 14:56 | IchbinTeufelin |  Články

Co se opravdu dělo?

Prý jsou drzí a nafoukaní sobci. Žádná setkání s fanoušky, tiskovky… Bravo zná pravdu - byli jsme totiž u toho, když Bill, Tom, Georg a Gustav zavítali do Prahy a Ostravy v rámci svého prvního mezinárodního turné 483 Zimmer Tour!
"Ale vždyť nám slíbili setkání s kapelou a teď nic nebude," vzdychá fanynka, která prý vyhrála setkání s Tokio Hotel. Všichni dávají vinu klukům, ale ti přijeli do České republiky koncertovat, ne na promo! "Je to jejich první koncert, nové songy ještě živě nehráli, a tak je jasný, že jsou nervózní. Kapela se chce soustředit jen na to, aby podala super výkon," řekl nám manažer turné Ray v Praze. Rozhovory a setkání s fanoušky od začátku nebyly na programu. Bravo každopádně vědělo, jaký mají kluci program. Kolem třetí přijíždí Tokio Hotel do haly, následuje zvuková zkouška. Okolí haly, backstage a pódium vždy pěčlivě zkontroluje ochranka. Asi hodinu před koncertem chtějí být Bill, Tom, Gustav a Georg úplně sami. V zákulisí jsme zastihli bubeníka Gustava, jak zahání nervozitu hraním s letadélkem na dálkové ovládání. Tom visí nonstop na mobilu, jednu ruku v kapse, pořád se pohupuje a telefonuje. Bill pije vodu, mlčí. Tokio Hotel jsou šíleně natěšení na svoji první velkou show, ale co málokdo ví - trápí je strach o svého producenta Davida Josta. Ten totiž leží v Německu v nemocnici a s kluky nemůže být. Pro všechny je to šok. David je nejen oporou celé kapely, ale taky kamarád. Tokio Hotel ho rozhodně nechtějí zklamat! V sedm hodin začíná koncert prvním singlem z nové desky "Übers Ende der Welt". Jestli byl Bill v Praze při prvních chvílích koncertu nesvůj, v Ostravě se cítí skvěle! Fanoušci v obou městech znají texty nazpaměť a vytvářejí tak skvělou atmosféru. "Je to úžasný, když jsi v zahraničí, ani nečekáš, že ti rozumějí, a pak slyšíš publikum, jak zpívá s tebou," raduje se Bill. Zrovna tak šťastná byla naše výherkyně Kristýna Vrtenová, která si pražský koncert mohla vychutnat přímo pod pódiem. Bill, Tom, Georg a Gustav tu rozhodně nebyli naposled. A příště se určitě budou věnovat i fanouškům - bez nich by to totiž nešlo!

*moje pozn.: Takže Jost leží v nemocnici... A my jsme nějaké holce naletěli, že jim chtěl zkazit koncert! Fakt super! Omlouvám se Jostovi, že jsem o něm řekla, že je hajzl =o))

Sweet 17 - duben

21. dubna 2007 v 14:17 | IchbinTeufelin |  Časopisy
Holky, vyšel novej Sweet 17 se speciálem o TH... Jsou tam rozhovory, článek z koncertu a CD Zimmer 483 pod lupou + 2 plakáty... Určitě stojí za to, si ho koupit!!!

Sčítání fans =o)

16. dubna 2007 v 14:35 | IchbinTeufelin |  Nezařazeno
Ahojte holčiny!!!!
Jak určitě víte v Německu proběhlo sečítání fans v různých místech a my jsme byli zvědavé, k jakým číslům by jsme se dostali i my naše ČR.
Takže jsme se rozhodli udělat i my takové sečtení fans, proto vás prosíme napište nám mail
Ve kterém bude napsáno:
VAŠE JMÉNO+PŘÍJMENÍ:
MĚSTO,NEBO VESNICE KDE BYDLÍTE:
VÁŠ VĚK:
KONTAKT NA VÁS,MAIL,NEBO ICQ:
A tohle všechno posílejte na mail ceske.fans@seznam.cz
.....
KOPÍRUJTE NA SVÉ BLOGY!

Která fotka se vám líbí nejvíc?

13. dubna 2007 v 12:00 | IchbinTeufelin |  Fotky - Tom
1.
2.

3.
4.
5.
6.


Pár fotek z Ostravy

11. dubna 2007 v 20:32 | IchbinTeufelin |  7.4.2007 - Ostrava - ČEZ aréna
Krásná fotka...

Fotky z Varšavy

11. dubna 2007 v 20:26 | IchbinTeufelin |  5.4.2007 - Polsko - Varšava
Takovej ďábelskej pohled...
Co asi uviděl...? =o)

Já a koncert v Ostravě

10. dubna 2007 v 14:30 | IchbinTeufelin |  ::Já::
7.dubna 2007 byl můj další nejlepší den v životě! Další koncert Tokio Hotel, tentokrát v Ostravě! Už celej pátek jsem se nemohla dočkat, až bude sobota.
Do Ostravy jsme jeli autem (já, mamka, babička a děda). Bábinu s dědou jsme vysadili v Ostravě u jedené známé a já s mamkou jsme jely autobusem k ČEZ aréně. Tam jsme byly už o půl jedenácté (takže o dvě a půl hodiny dřív, než v Praze). Už tam byla asi stovka fans. Stouply jsme si do řady, která byla oddělená páskou a čekaly. Po chvíli se páska přetrhla a tak jsme šli ještě blíž. Sekuriťáci pořád chtěli, abysme se posunovali dozadu, ale stejně to nikdo nedělal =o) Pak nás rozdělili do několika skupinek. Ti, co tam byli jako první byli skoro poslední a my jsme se dostali hned na začátek druhé skupinky. Přidělili nám tam nějakýho sekuriťáka, aby nás hlídal, aby jsme nepředbíhali a holky si krátily čas tím, že ho pořád otravovaly a schválně vytáčely. Aspoň byla sranda. Když procházel okolo Saki (bodyguard TH), začali všichni hrozně ječet, a proto na nás potom přiletěla česká ochranka, že se máme okamžitě uklidnit, nebo půjdem dozadu, protože ti, co stáli za rohem a slyšeli nás, jak ječíme, nevěděli co se děje (asi si mysleli, že jsou tam kluci) a udělali tam hroznej bordel. Takže jsme se potom navzájem tišili, když někdo začal zase ječet. Dozadu jsme teda rozhodně nechtěli jít, když jsme si to tady tak pracně vystáli. Když nás konečně v 17 hodin začali pouštět, všichni se hrnuli ke dveřím, aby byli první. Ochranka to ale udělala tak, že se muselo ke dveřím chodit maximálně po dvojcích. To bylo dobrý, protože tam pak nebyl takovej nával. Když mě a mamku pustili, rychle jsme utíkali do haly a hned si stouply k takovýmu tomu molu, co vybíhá do publika, abysme byly co nejblíž. Konzík začal zase o hodinu později, takže až v sedm.
Když zazněly první tóny Übers Ende der Welt, všichni se upřeně dívali na pódium a já jsem si všimla, jak Billík utíká podél pódia a najednou na něho vyskočil a objevil se přímo přede mnou. To byl fakt mazec!!! =o) Jenom co dozpíval ÜEDW, začal Reden a hned pak Ich brech aus bez přestávky. To už jsme byli domluvení, že po třetí písničce začnem Georgovi zpívat Happy birthday. Jenomže se nám to moc nepovedlo, protože Bill do toho hned začal mluvit, jak nás zdravil, takže nás nebylo moc slyšet a tak jsme přestali. Hned pak byla Spring nicht a Billovi zase tak krááásně vlály vlasy =o) Pak přišel na řadu zase starej song Der letzte Tag a po něm Wo sind eure Hände a pak zase Durch den Monsun, kterej zpívali úplně všichni. Dál Wir sterben niemals aus a Stich ins Glück. Pak si Bill vzal zase megafon a řval do něho. My samozřejmě s ním a začal Schrei. A to už jsem přestávala zvládat. V Praze to bylo jiný - tam se hned po druhé písničce udělalo trochu místo, ale tady se na sebe všichni mačkali celej konzík, takže se mi už udělalo blbě. Byla jsem ráda, že vůbec stojím na nohách a ani jsem teda moc neřvala =o) Prostě při Schrei mi bylo nejhůř z celýho koncertu. Naštěstí tam potom ochranka poslala vodu, tak se mi udělalo líp. Teď přišla řada na Vergessene Kinder. Bill si klekl na pódium těsně přede mě a zpíval. Už byl pěkně spocenej a tužka na oči (na pravým oku) se mu rozmazávala a tekla po straně. Vypadalo to, jakoby brečel. Pak byla zase Leb die Sekunde, při které jsme konec opakovali po Billovi, potom Heilig a nakonec Totgeliebt, při které se už rozloučili, že půjdou. Jenom co zmizeli z pódia jsme zase spustili Happy birthday. To už bylo slyšet o něco líp, ale nevím, jestli to slyšeli kluci. Pódium se zase připravilo pro twins, aby si tam mohli sednout na židličky a spustili In die Nacht. Skoro celou písničku se Bill díval na Toma. Ani se nedivím, když je ta písnička o nich. =o) Billovi jsem mezitím hodila plyšáka. Trefa přímo pod nohy! Na konci hodil Tom trsátko. Když song skončil, přišli Gustav s Georgem a sedli si na svoje místa, aby mohli zahrát Rette mich. Po songu zase hodil Tom trsátko a Georg taky a odešli. My jsme řvali "Zugabe" a kluci se naposledy vrátili, aby zahráli An deiner Seite. A pak to přišlo =o) Bill hodil ručník někam daleko ode mě. Pak házel Tom. Ještě než hodil, dal na ručník pusu. Ručník dopadl vedle mě, tak jsem ho okamžitě drapla. Jenže se na něho vrhlo víc holek a tak jsme se tam o něho přetahovaly. Ani jedna jsme nechtěly ručník pustit. Už jsme si nevšímaly toho, že na pódium přišel ještě Gustav a políval vodou (to mi pak řekla mamka). Najednou nám nějakej chlap (byl to otec nějaké holky) řekl, ať to pustíme, že nám ho roztrhá. Moje mamka ale vytáhla nůžky a tak jsme ručník rozstříhali. Takže mám kus TOMOVA ručníku. No, kdyby to byl Billův ručník, dostala bych ho celej. =o)) O ten bych se klidně porvala =o)
Po konzíku jsem byla snad ještě víc vyklepaná, než po tom v Praze. Navíc jsem měla hroznou žízeň, tak jsme si tam s mamkou šly do stánku koupit pití. Ani jsem ho nemohla udržet v ruce, jak se mi třepala ruka. Když mamka vytáhla mobil, aby napsala dědovi smsku, že konzík skončil, sedla jsem si tam na zem a furt se hrozně třepala - no jak ratlík =o) Bylo mi úplně jedno, že je ta zem studená. Hlavně že jsem seděla…=o) Před ČEZ arénou mi mamka koupila plakát Tokiáčků za 200 Kč a řekla, že už půjdem. Ale já jsem chtěla ještě autogramy!!! =o) Tak mi řekla, ať se jdu někoho zeptat, jestli vůbec něco bude, protože většina fans se už rozcházela. Tak jsem šla okamžitě za jedním českým pořadatelem a zeptala se ho, jestli bude autogramiáda a on mi odpověděl: (jo a celou dobu mi vykal): "Ale samozřejmě, že bude. Já vám potom řeknu. Já jsem tu až do tří hodin, takže vám to podepíšu. Klidně vám všem." No, tak podpis od něho teda nepotřebuju…=o)) Ale pak mi řekl, že kluci už odešli, takže nic nebude. ŠKODA!!! Tolik jsem se těšila a oni se mezitím vypaří…No a tak jsme šli s mamkou zase na autobus, abysme jeli k té známé. Tam jsme se ještě najedli a pak už jsme jeli dom. V autě se mi nádherně spalo, protože pocit, že mám Tomův ručník a Bill se na mě zase 2x usmál, byl nádhernej. Dom jsme přijeli až po půlnoci. Doma jsem sebou okamžitě flákla na postel, protože jsem byla z toho večera fakt unavená a nechala jsem si zdát krásný sny o koncertě =o))

Bestovní fotka z Varšavy

10. dubna 2007 v 11:36 | IchbinTeufelin |  5.4.2007 - Polsko - Varšava
Nevím proč, ale tuhle fotku žeru...=o))


Vergessene Kinder v Ostravě

9. dubna 2007 v 14:12 | IchbinTeufelin |  7.4.2007 - Ostrava - ČEZ aréna
Tady je video z Ostravy...

Já a koncert v Praze

9. dubna 2007 v 0:26 | IchbinTeufelin |  ::Já::
Datum 3.dubna 2007 se mi navždy zapíše do srdce. Tohle totiž můžu nazvat svým nejlepším dnem v životě! Koncert Tokio Hotel! To jsem si vždycky tolik přála!!!
Ten den jsem musela vstávat hrooozně brzo. Už v pět hodin ráno jsme já a mamka vyrazily na vlakový nádraží. Kolem půl desáté jsme dorazily do Prahy. Měly jsme zamluvenou rezervaci v hotelu Inturprag, který je kousek od Sazka arény. Na jižní straně Sazky ještě nikdo nestál, zato na severní straně už bylo plno fanynek a křičely: "Milujeme vás!"
S mamkou jsme potom jely metrem do gothického obchodu Nosferatu, ale to není důležitý =o). Asi v jednu hodinu jsme šly k Sazce, kde už byly zátarasy. A pak to nastalo. Otřesná mačkanice s ostatníma fans. Byly jsme skoro na konci fronty, ale i tak jsme nenápadně, aby nás neviděla německá ochranka, podlezly pásky, abysme se dostaly blíž. Celej den jsme stály namačkaný jedna na druhou. Vůbec se tam nedalo dýchat. Ještěže občas zafučel větr, jinak bych to tam asi nepřežila. Občas začaly fans, který stály u vchodu, hystericky ječet a to nám, který jsme stály tak daleko na náladě nepřidalo. Pak tam Němci začali prodávat speciál nějakýho německýho časáku, a tak si ho holky koupily a přitom ho držely vysoko nad hlavou a otáčely stránky. Při pohledu na Billa nebo Toma začal celej ten dav řvát.
V 17 hodin začali konečně pouštět! Všichni se tam nedočkavě hrnuli… Když jsme se konečně dostaly do Sazky, začalo dvouhodinový peklo! Před pódiem se všichni mačkaly, aby byly co nejblíž. Já jsem stála na straně Toma. Přitom hodně fanynek omdlívalo a pořadatelé rozdávali vodu. Zato jsem jim byla fakt vděčná, protože už jsem to tam přestávala zvládat. Koncert začal po hodinovým zpoždění (jako každej konzík).
Jako první zahráli kluci Übers Ende der Welt. Přes ječení fans nebylo skoro nic slyšet. Jenom co song skončil, začal další - Reden. Před pódiem se to začalo trochu uvolňovat a konečně tam měl každej trochu prostoru. Hned potom byla písnička Ich brech aus. Při té šel Bill k místu, kde jsem stála. Byla jsem od něho asi 3 - 4 metry. Najednou se na mě podíval, nádherně se usmál a mrkl na mě. Myslela jsem, že omdlím. To bylo fakt něco! Při Spring nicht začaly Billovi vlát vlasy, jak na něho pustili nějakej větřák. Krása! Teď byl na řadě nějakej starej song - Der letzte Tag a hned po něm Wo sind eure Hände. Při té vytáhly fanynky balónky a mávaly s něma nad hlavou. Na balónkách bylo napsaný: Wir danken. A pak konečně písnička, na kterou se snad těšil každej! Durch den Monsun! Zpívali snad úplně všichni a skvěle si to užívali! =o) Pak následovala Wir sterben niemals aus a po ní klidnější Stich ins Glück. Když si pak Bill vzal megafon, věděli jsme, co bude. Schrei! Bill na nás řval do megafonu a jenom co řekl: "Schrei so laut ihr kannt!" se Sazkou rozlehl obrovskej řev! Všichni křičeli co jim síly stačily =o) Myslela jsem, že někoho vytáhne na pódium, ale neudělal to. Hned po Schrei přišla jedna z nejkrásnějších písniček, klidná Vergessene Kinder. A zase jedna stará - Leb die Sekunde. Na konci jsme zase opakovali po Billovi… Dál následovala Heilig. Při Totgeliebt jsem si to fakt užívala! Hlavně když začal refrén a pódium ozářily velký světla, tak to bylo úžasný!!! Pak se kluci rozloučili a šli do zákulisí, ale fans hned řvali: "Zugabe!" To už se mezitím připravovalo pódium pro twins. Bill s Tomem se posadili na takový to molo na židličky a Bill začal zpívat In die Nacht, jenom v doprovodu Toma. Jenom co In die Nacht skončila a Tom hodil trsátko mezi fans, přišel Gustav s Georgem a oba zasedli na svoje místa. Georg vedle Billa a Gustav za ně k bicím a spustili Rette mich. Pak se zase rozloučili a odešli. To jsme si ale nenechali líbit a znovu jsme řvali "Zugabe!" Ale to už přišli kluci na pódium naposledy. Odehráli ještě An deiner Seite a zmizeli úplně. Chtěli jsme, aby ještě pokračovali, ale to už jim začali rozdělávat aparaturu a my věděli, že už je konec. Byla jsem úplně v šoku! Vždyť jsem viděla svoje miláčky! Třepaly se mi ruky a skoro jsem neslyšela. Ale byl to prostě ten NEJKRÁSNĚJŠÍ zážitek v mým životě!!! Škoda jenom, že nezahráli Nach dir kommt nichts a nebo Hilf mir fliegen. Před Sazkou jsme čekali, jestli bude nějaká autogramiáda. Fans se začali scházet u nějakých dveří. Já s mamkou už jsme pomalu odcházely, když najednou začali všichni u těch dveří hystericky ječet a ostatní tam začaly utíkat. Já samozřejmě mezi nima, co kdyby tam byli kluci!!! =o)) Ale bohužel nebyli… Pořád jsme tam ještě čekali. Najednou prošel za dveřma nějakej číšník, nebo co to bylo a někdo na něj zabouchal. On se podíval a uklonil se. =o)) Okamžitě začali všichni ječet a ti, co už odcházeli, si mysleli, že jsou tam TH, tak se tam zase všichni nakupili a ječeli =o)
Tak takhle vzniká davová hysterie =oD Autogramiáda se bohužel nekonala, ale i tak jsem odcházela s nádherným pocitem. Hlavně jsem před sebou pořád viděla Billa a ten okamžik, kdy se na mě usmál a mrkl… Celou noc jsem potom byla na koncertě… Škoda, že už jenom ve snu =o))

Petice

8. dubna 2007 v 16:23 | IchbinTeufelin |  Vzkazy
Tohle je okopírovaný z http://th-petice.blog.cz. Kopčete na ostatní blogy
Ahojky Lidičky...

Jdu hned k věci...a to k uternímu koncertu naších oblíbenců Tokio Hotel!
Jak jste se už mohly dočíst na několika blogách se už rozneslo kdo může za skažený KONCERT v Praze a hlavně v TOUR483!

Jo IK!My jako České Faninky bychom to dokázali líp!Koncert byl super,ale zasloužili bysme si lepší atmostféru bylo nás tam hodně,ale jen přece bych se ani nedivila kdyby TH ani nepřišli na koncert...:-(Je to smutný a hnusný když si pomyslíte jaký TH měli požadavky...Dyt byli uplně minimální!TV,Ručníky,pinpongový stůl,stolní fotbálek atd...!Proč jim to IK neposkytla?To jim snad závidí slávu a peníze?Jsou fakt nesnesitelný a jak se zdá zkazí tím i koncert v Ostravě!
Kluci proto odložili i Shootingy,Rozhovory a hodně očekávanou autogramiádu..:-(
Myslíte že bude něco z toho v Ovy?Možná ano,ale pokud to má nastarosti IK,jakož má tak to zkazí.!!!

Co takhle uděla PETICI o zopakování koncertu!Abychom dokázali Tokio Hotel že i my CZ fans stojíme zato a že i my jsme skvělí publikum!

Na koncert pokud by PETICE dopadla bychom si museli asi počkat nebo bychom se mohly dohodnout s Nějakou AGENTUROU a jeli bychom na koncert do Německa nebo do Rakouska...Co vy nato?

Marti,Miša a Klarka

Kontakty na nás jsou...ICQ : 194-341-297 ( Marti )

a náš Mail je TH.Petice@seznam.cz

Zveřejnujte to dál na blogy PROSIM!

BTW:Snad nám to k něčemu bude..:-(

Vyplnte!!!

Jmeno:
Bydliště:
Věk:
Kam bys chtěl/a na opakovaný koncert? DE×A(Rak.):
Tvoje WWW:
Kontakt (mail,ICQ..):

Odešlete to na e-mail.... TH.Petice@seznam.cz

Dotazník =o)

8. dubna 2007 v 14:38 | IchbinTeufelin |  ::Já::
1) Čas: 14:03
2) Datum: 8.dubna 2007
3) Co bylo včera? sobota, koncert v Ostravě!
4) Co je dneska? neděle
5) Co bude zítra? pondělí
6) Co bude v neděli? tak to je dneska, a to je konzík v Bratislavě
7) Copak vyvádíš? vyplňuju dotazník =o)
8) Na co koukáš? na monitor a na klávesnici
9) Jak je ti? po včerejším konzíku skvěle! =o)
10) Jsi uvolněn(a)? ani ne =o)
11) Bezva, takže můžeme pokračovat? jo, hlavně rychle, ať už to mám za sebou =o)
12) Posloucháš právě teď muziku? jo
13) A co posloucháš? Übers Ende der Welt
14) A líbí se ti to? jasně!!!
15) Byla to hodně blbá otázka? jo, jinak bych to asi neposlouchala =o)
16) Koukáš na nějakej film právě teď? ne
17) Proč? nemám čas =o)
18) Stahuješ teď něco? nee
19) Co? nic =o)
20) Jaké jsi znamení? Kozoroh
21) Kolik je ti? 15
22) Kdy dostaneš další narozeninový dort? že by na narozeniny? =o)
23) Tvé jméno? Katka
24) Místo narození? Kroměříž
25) Datum narození? v lednu =o) víc vědět nemusíš =o)
26) Čas narození? 17:20
27)Hmotnost při narození? Jako a co jsem?3,05 kg (jsem se zeptala =o)) holka
28) Délka při narození? 50cm
29) Pocit při narození? tak to už je dávno…to si nepamatuju =o)
30) Mám skončit s narozením? konečně! =o)
31) Oki.. končím s tím... Hurá =o)
32) Ty bys chtěl(a) skončit? jo
33) Ty se nestydíš mi to říct do monitoru? vůbec =o)
34) Ale měl(a) by ses stydět! Proč? =o)
35) Už se stydíš? Ne =o)
36) Tak se to nauč pořádně! nemusím =o)
37) Tak znova: Tvoje nejoblíbenější skupina? Tokio Hotel, to je jasný =o)
38) Nej člen z tý skupiny? Bill
39) Co se ti líbí na tý skupině? všechno!!!
40) Proč se ti to líbí? proto! =o)
41) Vážně kvůli takovým prkotinám? a kdo říká, že jsou to prkotiny? =o)
42) Nemůžeš najít lepší důvod? ne =o)
43) Oblíbený zpěvák? jednoznačně Bill!!!
44) A zpěvačka? hmm, je jich víc - LaFee, Anastacia, Kelly Clarkson
45) Hudební klip? jaj, hlavně Rette mich a taky ÜEDW a Spring nicht
46) Písnička? všechny od TH!!! =o)
47) Herec? nevím…asi Matthew McConaughey
48) Herečka? taky taková blbá otázka… Reese Witherspoon
49) Mám končit? určitě!
50) O.K. Tak kdo má pokračovat??? Nejméně 4 blogy (weby)
hahaa takže ať pokračuje