...Abyste pochopili jejich muziku, nepotřebujete ani tak uši, jako srdce...
!!! zatím nevím, jak to s blogem půjde dál... možná se časem zase vrátím...!!! x)

Leden 2007

Übers Ende der Welt - klip

29. ledna 2007 v 11:58 | IchbinTeufelin |  Videoklipy
Takže tady je celý klip Übers Ende der Welt! Je úplně boží!!!


Blog Julinky

27. ledna 2007 v 22:26 | IchbinTeufelin |  Spřátelené blogy
Tady je další super spřátelený blog http://julinka-tokiohotel.blog.cz určitě se na něho podívejte! =o)

Srdíčková akce - Jedeš do Ostravy? Čti!!!

27. ledna 2007 v 18:56 | IchbinTeufelin |  Nezařazeno
!Tenhle článek si prosím zkopírujte na svůj blog!
Zdárek!
Zpozorněte všichni ti, kteří jedete na koncík THček do OSTRAVY!!!
Šílené fanynky Kicka & Peth (www.leb-die-tokio-hotel.blog.cz ) a Marťa (www.th-freunde-bleiben.blog.cz ) se snažily vymyslet, jak udělat ostravský koncík nezapomenutelný nejen pro fans, ale i pro skupinu. Tak jsme spojily hlavy dohromady a vznikla SRDÍČKOVÁ AKCE.
A o co jde??
Každý fans si vyrobí srdíčko, které bude vypadat asi takhle:
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Návod:
Slepíte dva papíry velikosti A3 a nakreslíte srdíčko. Obtáhnete červenou temperou a dovnitř to nejdůležitější:
Nápis: WIR LIEBEN EUCH
což v překladu znamená: "Milujeme vás"
A srdíčko je hotovo J, stačí ho jen přibalit ke svačině na ostravský koncík J!!
K čemu srdíčko slouží?? Až kluci dohrajou svoji první písničku, zvedne každý své srdíčko co nejvýš to jde. A to stejné až dohrajou tu poslední. Vyjádříme jim tak VELKÝ DÍK za to, že KONEČNĚ přijeli.
Tak co?? Jdete s námi do toho?? ; ) Jestli jo, tak to prosím řekněte všem, o kterých víte, že jedou na koncík do Ostravy.
Tímto slavnostně zahajujeme VELKOU SRDÍČKOVOU AKCI !!!
Potkáme se 7.4.2007 v Ostravě ; )
Zatím ČAULITZ!!
Kicka & Peth
V případě dotazů kontaktujte:
Kicku - ICQ: 250 - 858 - 377 e-mail: Krikulda@seznam.cz
Peth - ICQ: 287 - 237 - 928 e-mail: yucka@seznam.cz

Popcorn 2/2007

26. ledna 2007 v 15:11 | IchbinTeufelin |  Články

Richie versus Bill

Oba jsou sladcí, úspěšní a mají miliony fanynek! Čím jsou pro ně tak přitažliví a dokonalí? POPCORN ti to hned prozradí...

Bill

Charisma: Bill je nezaměnitelná osobnost. Tváří se jako drsňák, ale dokáže dát najevo své city. Umí se vždycky postarat o zábavu a nějaké překvapení. Schovává se za tajemný styl, ale v žádném případě není uzavřený. Bill je prostě svůj.
Na co má talent: Tenhle kluk umí zpívat i skládat písničky. Herectví a tanec ho ale těžce obcházejí. Omezuje se pouze na roli zpěváka - žádnou show od něho nečekejme. Ve srovnání s Richiem neúčinkoval v seriálu ani v reklemě. Tyto nedostatky ale dohání svou výstřední image, která se většině holek určitě líbí.
Styl a móda: Výrazně orámované oči černou tužkou, nalakované nehty, stříbrné prsteny, rozčepířené vlasy se světlým melírem a ulítlé oblečení... Bill patří mezi ty, kteří udávají módní styl a trendy. Rád zkouší pořád něco nového, což jeho fanoušci vítají. Zlí jazykové ale tvrdí, že už neví, co by na sebe navlékl.
Sex-appeal: Bill rozhodně nepůsobí jako líbivý slaďoušek. Je to každým coulem "Pan tajemný". Proto o něm holky sní a touží ho poznat blíž. Jeho nečitelnost u nahrává do karet a přihrává podobně výstřední roštěnky, jako je on.
Fans: Fanoušci Tokio Hotel nejsou jenom holky, téhle muzice fandí i kluci. Bill i jeho dvojče Tom jsou velké hvězdy skupiny, zatímco Georg a Gustav "hrají druhé housle".
Co dál: Z teenegerovské skupiny Tokio Hotel by se mohla vyklubat slušná rocková bandička. Bill by mohl vyzkoušet i sólovou dráhu nebo zkusit štěstí jako módní návrhář. V tom případě by ale musel nejdřív dokončit základku.

Richie

Charisma: Sympatický blonďáček, který září jako sluníčko a všechno zvládne. Svým uličnickým kukučem dostává do kolen nejednu holku. Někteří kritici mu ale vyčítají, že je lehce ovladatelný a snadno nahraditelný člen boybandu. No, to se ještě uvidí...
Na co má talent: Tenhle kluk má talent na rozdávání. Na své kariéře pracoval systematicky odmalička. V sedmi letech hrál v reklamách, ve dvanácti už získal roličky v seriálech a v patnácti se dostal do US 5. Umí zpívat, tancovat a má herecký talent. Bohužel se často vyrovnává se slávou a humbukem, které popularitu doprovází. Špatně odolává stresu, bývá přetažený a stalo se, že už několikrát zkolaboval. Tím vytvořil ornou půdu pro drby o poruchách příjmu potravy. Doufejme jen, že není na hranici svých sil.
Styl a móda: Trička, džíny, tenisky - Richie se oblékástejně jako ostatní teenageři. Během působnosti v US 5 jednoduchý look ani účes příůiš nezměnil. Nepotrpí si ani na výstřednosti a jediné, co nosí, je křížek na krku. Fanynkám se to líbí! Podle nich je přirozený a nemachruje. Kritici si naopak myslí, že Richie nemá dostatek fantazie. A kde je pravda?
Sex-appeal: Blonďaté vlasy, modré oči, široký úsměv - přesně tohle se na něm líbí děvčatům. Je spíš ostýchavý a uzavřený, a tím vzbuzuje pocit, že by ho měly holky chránit. Obejmout ho a už ho nikdy nepustit ze své náruče.
Fans: Richie je nejoblíbenějším členem skupiny US 5, ale i ostatní kluci z kapely - Jay, Mikel, Chris a Izzy - mají své věrné fanynky. Jsou to většinounáctileté holky.
Co dál: Pokud se US 5 rozpadnou, mohou se vydat jednotlivý členové boybandu na sólovou dráhu. Richie by do toho pravděpodobně šel. Mohl by se stát taky hercem. V jeho případě však záleží hodně na tom, jak s popere se stresem.
Můj komentář: Už jednou jsem tu psala, že je nesmysl porovnávat rockovýho zpěváka s popovým zpěvákem. Ale i tak mám k tomuto článku pár výhrad...
Třeba mě docela naštval ten odstaveček u Billa - "Na co má talent." Že prý: "Žádnou show od něho nečekejme." To je blbost! Že Bill nedělá žádnou show? Tak to už potom asi nikdo. A v roli herce si ho dokážu taky v pohodě představit. A taky to, že Georg a Gustav "hrají druhé housle". Tak to mě naštvalo asi nejvíc. Bylo to od nich sprostý, že to takhle napsali. =o(
A ta první věta u "Co dál" -
Z teenegerovské skupiny Tokio Hotel by se mohla vyklubat slušná rocková bandička. Vyklubat? Vždyť už je!!! =oD A sólovou kariéru Bill nepotřebuje! Vždyť zpívá v TH sám!! =o))
No a teď k Richiemu. Právě tyhle typy jako je on se mi moc nelíbí - blonďatý vlasy, modrý oči... Věřím, že někomu se tahle kombinace líbí, ale mě ne. To je můj názor.
A závěr? BILL JE PROSTĚ NENAHRADITELNÝ!!! =oD
+ krásnej plakát TH na pokračování =o)

Bravo č. 2/2007

26. ledna 2007 v 14:55 | IchbinTeufelin |  Rozhovory

Konečně! 16.března 2007 začíná velké "483" turné Tokio Hotel, v jehož rámci partička dorazí i k nám! Bravo se kluků zeptalo, co bude na koncertech nového a jaká si připravili překvápka...

BRAVO: Jste už natěšený na turné, nebo se to ještě neprojevuje?
Tom: A jak! Tentokrát to budou samý velký haly. To je fakt hustý!
Bill: Doufáme samozřejmě, že dorazí všichni naši fanoušci a že to bude bomba turné.
BRAVO: Když se prodají všechny lístky, kolik lidí celkově dorazí na vaše koncerty?
Bill: Do všech hal dohromady se vejde 250 000 fanoušků. Už jenom ta představa je neuvěřitelná!
BRAVO: Co jste si pro turné vymysleli?
Bill: Tentokrát budeme mít ještě větší produkci, v týmu máme 40 lidí, pět tiráků, v kterých transportujeme aparaturu a vybavení. Pak máme čtyři tourbusy pro sebe, v kterých najedeme asi 10 000 km - prostě paráda!
BRAVO: A vy jezdíte v tourbusu?
Bill: Jasněěěě! Budeme mít vlastní dvoupatrovej. Právě ho pro nás staví. Prý tam budeme mít opravdový postele. Pak taky herní konzoli, televizi a malou kuchyňku. Kdyby tam byla sprcha, bylo by to cool. Ale to bohužel není samozřejmost. Nebývá to vždycky.
Tom: Záchod je teda taky důležitej. Právě v busech vůbec nefungujou. To mě fakt štve. Já totiž vždycky před začátkem show musím na záchod!
(smích)
BRAVO: A v tourbusu budete všichni čtyři?
Tom: Přesně tak. Budeme mít ještě dvě postele navíc, kdyby s náma chtěli jet kámoši.
BRAVO: Na co se můžeme těšit na pódiu?
Bill: Koncert potrvá tak hoďku a půl a pak budeme podle nálady přidávat.
Tom: Každopádně zahrajeme všechny songy z desky "Zimmer 483". Určitě taky nějaký hity z prvního alba. Ale ještě nevíme který. To bude asi záležet na náladě.
BRAVO: A co nějaké efekty? Jak to bude vypadat na pódiu?
Tom: Tak to ještě nevíme úplně přesně. Pořád se na tom ještě maká. Čekají nás zkoušky a rozhodně chceme, aby scéna byla nová a cool. Nechte se překvapit!Pozor!

24. ledna 2007 v 20:16 | IchbinTeufelin |  News

Übers Ende der Welt a Hilf mir fliegen

21. ledna 2007 v 1:21 | IchbinTeufelin |  News
Tady vám dávám adresu, kde si můžete poslechnout kousky všech písniček z CD Schrei a také tyhle dvě nové: Übers Ende der Welt a Hilf mir fliegen...mě se líbí obě dvě...
Übers Ende der Welt & Hilf mir fliegen =o)

Postup do 2. kola!!!

19. ledna 2007 v 23:12 | IchbinTeufelin |  Vzkazy
Lidi, tak jsem postoupila do 2. kola o nej holku pro Billa!!!! Teď jsem tam napsaná jako 3., pořád přezdívka K@tk@!! *-tady-* =o)

Soutěž =o)

19. ledna 2007 v 21:33 | IchbinTeufelin |  Vzkazy
Přihlásila jsem se do další soutěže o nej blog...ale vůbec o tom nevím =o)) ale to nevadí...když tak pro mě hlasujte =o)) jsem tam jako 24.* tady * =o)

Podpořte je!!!

18. ledna 2007 v 20:02 | IchbinTeufelin |  Avatary, signatury, blendy
Tyhle avatary si dejte [kdo máte] na svůj blogís...

Výzva

17. ledna 2007 v 21:10 | IchbinTeufelin |  News

Soutěž o nej holku pro Billa

14. ledna 2007 v 11:29 | IchbinTeufelin |  Vzkazy
Lidičky, přihlásila jsem se do soutěže o nej holku pro Billa. Prosím, hlasujte za mě. Jsem tam napsaná jako 11. a mám přezdívku K@tk@
***tady***

Blog Anne Kaulitz-Billisek :) :-*

13. ledna 2007 v 13:35 | IchbinTeufelin |  Spřátelené blogy
Další spřátelený blog, který stejně jako ten můj vznikl v prosinci (můj jen o několik dnů dřív). Je moc pěknej =o)
http://billisek-tokiacci.blog.cz

Rozhovor z Brava č. 1/2007

11. ledna 2007 v 21:53 | IchbinTeufelin |  Rozhovory

Náš život ve studiu

Zkoušky, skládání songů, aranžování, natáčení. A pořád dokola, než je song perfektní. Komponování je tvrdý džob! Tokio Hotel by o tom mohli vyprávět. V nahrávacím studiu nedaleko Hamburku Bill (17), Tom (17), Gustav (18) a Georg (19) v posledních měsících horečně pracovali na svém novém albu "Zimmer 483" (v Německu vychází 23.2.). Nový singl "Übers Ende der Welt" se objeví už 26.ledna! Ale do té doby mají ještě kluci plné ruce práce...

BRAVO: Váš nový singl je už hotový - proč ho tedy nevydáte dřív?
Bill: To bychom rádi udělali. Ale chceme fanouškům fakt mít co nabídnout! Tak si musíme být absolutně jistí, že je všechno v cajku. Proto na něm chceme ještě trochu pracovat...
Tom: Už máme za sebou focení na obal desky a ještě nás čeká natáčení novýho klipu. BRAVO tam určitě nebude chybět...!
BRAVO: Jak zní nové songy?
Bill: Každý hned pozná, že jsou to Tokio Hotel. Sound zůstal stejný...
Georg: ...ale taky jsme hodně experimentovali - a hudebně jsme se taky posunuli.
Tom: Opět jsou hodně důležitý texty. Máme fakt spoustu cool témat. Máte se na co těšit. Ale nechceme toho moc prozradit...
BRAVO: Jak to tedy probíhá ve studiu?
Bill: Když natáčíme, tak tam taky bydlíme. Máme tam takovej byteček.
Tom: Jako by nestačilo, že jsme s Georgem na cestách pořád spolu. Teď s ním ještě musím bydlet!
(hlasitý smích)
BRAVO: Jak vlastně vypadá klasický den ve studiu?
Gustav: To záleží na tom, kdy pánové vstanou! Může to klidně být i ve čtyři odpoledne.
Bill: Prostě rád spím
(úšklebek)
BRAVO: Aha. Hádáte se často?
Bill: No vlastně jen kvůli koupelně - kdy je kdo na řadě a tak.
Gustav: Nesnáším, když vyjdu z teplý sprchy a v koupelně je zima, protože někdo z těchhle šílenců zase nechal otevřený dveře. Večer vždycky pustím topení - ale když jdou tady kolegové v noci do koupelny, nechávají dveře prostě otevřený...
BRAVO: Co jíte? Vaříte si?
Bill: Jo! Gustav pro nás jednou uvařil lasagne.
Gustav: Vaříme taky všichni společně. Například špagety.
Bill: To jeden uvaří špagety, druhej omáčku a ostatní prostřou stůl. Je to zábava...
BRAVO: Co umíte uvařit?
Bill: Umím špagety, mléčnou rýži, krupicovou kaši...
Tom: S dobrou kuchařkou přece může vařit každej. Jsou tam vyjmenovaný všechny přísady, kolik je toho potřeba a tak. Všechno se to smíchá dohromady - a hotovo.
(smích)
BRAVO: Umíte se u stolu chovat?
Bill: Hodně lidí z nás má u stolu šok - například dost často říháme!
Gustav: Ve studiovým bytě děláme dost nepořádek. Všude jsou nadrobený čipsy a čas od času někdo vyleje colu.
Georg: Potom to tam vypadá jako v chlívku.
BRAVO: A jak probíhá natáčení?
Tom: Každej nahrává svůj nástroj zvlášť. Nejdřív Gustav na bicí, potom Georg na baskytaru, potom já na kytaru a nakonec odzpívá Bill svůj part. Já mám samozřejmě nejrychleji hotovo.
(úšklebek)
Georg: No jo. (smích)
BRAVO: Co se děje, když Bill zpívá - ostatní poslouchají?
Tom: Já to zaručeně neposlouchám!
(smích)
Bill: Ne, každej si v klidu dělá svoje věci. Tak se můžeme nejlépe soustředit.
BRAVO: Musíte někdy taky některý song přetáčet?
Bill: To se může stát. Všechno prostě musí být perfektní. Chceme fanouškům nabídnout fakt dobrý album - a proto se musí každý song nazpívat několikrát, než všechno ladí. Celej song se taky nenazpívá najednou. Ve studiu je rozdělenej na několik částí.

Pěkná fotečka Toma

10. ledna 2007 v 18:21 | IchbinTeufelin |  Fotky - Tom
Krásná fotka...

Blog Wív

10. ledna 2007 v 17:16 | IchbinTeufelin |  Spřátelené blogy
Tady je další pěkný spřátelený blog.... mrkněte se na něj =o)
http://thashley.blog.cz
A Wív má ještě jeden blog - http://tokio-hotelgeil.blog.cz

Černobílý wall TH

9. ledna 2007 v 22:10 | IchbinTeufelin |  Wally

Video o Billovi

7. ledna 2007 v 22:09 | IchbinTeufelin |  Videa
Tady jsem našla hrozně pěkný video o Billovi. Jmenuje se to "Bill Kaulitz 4 ever" a hraje k tomu pěkná písnička...

Blog Markéty a Moniky

7. ledna 2007 v 20:54 | IchbinTeufelin |  Spřátelené blogy
Takže tady je další spřátelený blog...vedou ho dvě holčiny - Monika a Markéta...určo se na něj podívejte...=o)
http://emka-kaulitz.blog.cz

Blog Miki

7. ledna 2007 v 16:43 | IchbinTeufelin |  Spřátelené blogy
Další spřátelený bloček...určitě se podívejte =o)
http://tokio-hotel-miki.blog.cz